Severina : "Kukavice, pucajte u prsa. Milost ne tražim..."
Srpski Kurir piše da je pjevačica slala prijeteće poruke patrijarhu Porfiriju
Nju ne nazivaju bez razloga kraljicom. Ona iz dana u dan iznenađuje svojih 1,3 mlijuna obožavatelja na Instagramu provokativnim objavama. Naravno, govorimo o Severini.
Tako je zadnje napisala na Instagramu : "Kukakvice, pucajte u prsa. Milost ne tražim...", citirajući narodnog heroja Radu Končara. Najpopularnija hrvatska pjevačica u fokusu je ne samo domaće već i srpske javnosti. Nedavno je javno objavila svoju sudsku pobjedu za skrbništvom nad sinom, a ovih dana naveliko se piše o njezinim porukama srpskom patrijarhu Porfiriju.
Kurir tvrdi da je Porfiriju slala uvređujuće i prijeteće poruke jer je navodno krstio malog Aleksandra bez njezina znanja. Sin Severine i srpskog tajkuna Milana Popovića ranije je kršten u katoličkoj crkvi. Severinina odvjetnica ističe da njezina branjenica nema pojma o navodnim prijavama, a DORH nije htio otkriti da li je Porfirije prijavio mega popularnu Splićanku.
Severina često diže glas zbog nepravde u društvu i mnogi je doživljvaju kao jedinu domaću heroinu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Mala sredina velikih ljudi: Održana prva od četiri volonterske akcije – u centru mjesta posađeno cvijeće
Kazneno prijavljena: Djevojka koja je pretukla Filipinca ide u pritvor
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
