Prethodni članak
Sljedeći članak

Izvanredna ponuda u Hrvatskoj: Ugovor na neodređeno, 5000 eura dobrodošlice i osiguran smještaj


Nedostatak zdravstvenog kadra i dalje je jedan od najvećih izazova hrvatskog sustava socijalne skrbi, a Centar za rehabilitaciju Fortica u Kraljevici odlučio je privući nove zaposlenike neuobičajeno izdašnim pogodnostima.

Ustanova traži četiri medicinske sestre ili medicinska tehničara te odmah nudi ugovor na neodređeno i jednokratnu isplatu od 5000 eura.

Kandidatima izvan Primorsko-goranske županije osiguran je i smještaj u apartmanu u vlasništvu Centra ili subvencija od 400 eura mjesečno za najam, javlja Dnevnik.hr.

Kako bi ostvarili pravo na stimulaciju, zaposlenici se obvezuju raditi u Fortici najmanje pet godina. Od kandidata se traži odgovarajuće obrazovanje, važeća licencija Hrvatske komore medicinskih sestara te vozačka dozvola.

Centar Fortica djeluje u sustavu Primorsko-goranske županije i pruža usluge skrbi, rehabilitacije i podrške djeci s teškoćama u razvoju te odraslim osobama s invaliditetom.

U ustanovi poručuju da traže motivirane i odgovorne djelatnike koji žele graditi karijeru u stabilnom i poticajnom okruženju.

Još članaka iz "Lifestyle"

Facebook