After summer minglanje i ove godine privuklo brojne posjetitelje
Protekle je subote, 31. kolovoza u parku kod škole u Humu na Sutli održano treće izdanje zabavne manifestacije „After summer minglanje“.
Manifestaciju je treću godinu zaredom organizirala Humska udruga mladih pod pokroviteljstvom Općine Hum na Sutli. Izvrsna posjećenost događanja i ovoga puta je pokazala da smo pogodili ono što djecu najviše veseli: oslikavanje lica, frizure, tetovaže, klaun Balonko i napuhanac. Mališane smo po prvi puta rasplesali dječjim discom i zumbom, a zaplesali su i oni malo stariji. Održana je i radionica izrade nakita, a vinoljupci su mogli kušati vrhunska predikatna vina nagrađivane humske Vinarije Bodren.
Naša DJ-ica Chris Shely je ponovo odabrala pravu glazbu za minglanje, a neke od najvećih domaćih i stranih hitova posjetitelji su mogli čuti u izvedbi glazbenog sastava Rusty Groove. Manifestaciju je uveličala Sportsko-plesna skupina Unifit iz Krapine koja je svojim nastupom „Light show“ oduševila sve prisutne. Održano je i izvlačenje tombole te je podijeljeno više od 60 vrijednih nagrada.
Za ugostiteljsku ponudu pobrinula se Pivnica Cantina. ''Zahvaljujemo svima koji su omogućili da se ovo događanje upriliči i ove godine, našim sponzorima, volonterima i svim posjetiteljima koji su nam ukazali povjerenje i uživali s nama u lijepoj ljetnoj večeri.'' - poručuju organizatori.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
Svi krivo peku kotlete: zbog ove greške budu žilavi i suhi, kuhar otkrio trik
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
