Ukraden zlatni nakit iz kuće
Policijska uprava krapinsko-zagorska evidentirala je i jedno kazneno djelo krađe, utaje i oštećenja tuđe stvari.
Jučer, 18. lipnja, nepoznati počinitelj je iz nezaključane obiteljske kuće u Lepajcima ukrao je zlatni nakit i nekoliko tisuća kuna u vlasništvu 74-godišnjakinja i 72-godišnjakinje.
Jučer, 18. lipnja, prijavila je 39-godišnjakinja, kako je u subotu 16. lipnja u trgovini u Zaboku na blagajni ostavila mobilni telefon, a prilikom povratka u trgovinu više ga nije pronašla.
U noći 17./18. lipnja 2018. godine, nepoznati počinitelj oštetio je pak ulazna vrata na obiteljskoj kući u Ravninskom u vlasništvu 37-godišnjakinja, čime mu je počinio materijalnu štetu od nekoliko desetaka kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Sudbina im konačno vraća osmijeh: 4 znaka kojima kolovoz donosi kraj muke i početak boljeg života
Dea Presečki sama pješači 280 kilometara Camina u plemenitu svrhu. I vi možete pomoći
LIJEPA VIJEST: U Zagorju proteklog tjedna rođene 24 bebe, evo tko su i odakle njihove mame
[FOTO i VIDEO] Skršio inox stupove u Zaboku i pobjegao, očevid je u tijeku
Samo 307 Zagoraca je ima: Za branje gljiva bez dozvole kazne su enormne. Evo iznosa
Prometna nesreća: BMW se nakon sudara zarotirao i završio u suprotnom smjeru
[FOTO] 35 godina ponosa i sjećanja: Odana počast Željku Paviću Kalcu, prvom poginulom branitelju iz Zagorja
RH dijeli novac: Dio hrvatskih građana moći će dobiti gotovo 25.000 eura
Dolaze pljuskovi i grmljavina u Zagorje: Božarov otkrio kada stiže promjena vremena
Stravična nesreća s tragičnim završetkom: mladić izgubio život, prijatelji ozlijeđeni i hospitalizirani
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
