[PRIJETE IM 'MASNE' KAZNE] U Krapini 'ulovljen' vozač s 3,07 promila, a u D. Šemnici vozač koji je vozio 127 km/h
U subotu, 14. rujna, oko 21.30 sati, policijski službenici su u Krapini, u Ulici Josipa Juraja Strossmayera, koja je jednosmjerna, uočili osobno vozilo koje se kretalo u nedozvoljenom smjeru. Prilikom kontrole utvrđeno je kako vozilom upravljao 53-godišnji vozač, a prilikom alkotestiranja utvrđena mu je koncentracija alkohola u organizmu od čak 3,07 promila, a isto tako utvrđeno je kako mu je istekao rok važenja vozačke dozvole, izvijestila je PU krapinsko-zagorska. Vozač je određeno zadržavanje u prostorijama policije do otrežnjenja.
U Donjoj Šemnici, u nedjelju 15. rujna , oko 11.30 sati 18-godišnji hrvatski državljanin upravljao je vozilom brzinom od 127 km/h u naseljenom mjestu, na dionici ceste gdje je brzina ograničena prometnim znakom na 50 km na sat.
Protiv oba vozača podnijeti su optužni prijedlozi.
Kako doznajemo od PU krapinsko-zagorske, vozaču koji je vozio 127 km/h prijeti novčana kazna od 10 000 kuna, dok onom koji je imao 3,07 promila prijeti kazna blizu 20 000 kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Peto dijete u obitelji Petek
Jac Promotion osvojio 9. Malonogometni turnir 3vs3 u Gornjoj Šemnici
Grad darivao Županiji zemljište za školu, počeli graditi i otkrili ilegalno zatrpani otpad
Stiže genovska ciklona: Ovi će dijelovi Hrvatske prvi biti na udaru
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
