Počinje 17. Zagorski gospodarski zbor
Obrtnička komora Krapinsko–zagorske županije i Hrvatska gospodarska komora–Županijska komora Krapina, organi
Obrtnička komora Krapinsko–zagorske županije i Hrvatska gospodarska komora–Županijska komora Krapina, organizaju 17. Zagorski gospodarski zbor, koji se održava od danas do subote u Krapini.
Po treći puta će se održati u sportskoj dvorani Srednje škole Krapina na prostoru od 1200 četvornih metara. Predstavit će se pedesetak obrtnika i tridesetak gospodarstvenika i institucija iz Krapinsko – zagorske županije. U organizaciji Županijske gospodarske komore bit će organizirano predstavljanje zagorskih toplica, uz gastronomsku ponudu autohtonih zagorskih specijaliteta.
Očekuje se i nastup Ceha ugostitelja Obrtničke komore Šibensko–kninske županije, koji će na otvorenom prostoru kod Festivalske dvorane u Krapini posluživati morske specijalitete.
Tijekom trajanja gospodarskog zbora posjetiteljima će obrtnici i učenici strukovnih obrtničkih škola u terminu od 16 do 19 sati pružati besplatne usluge frizera i kozmetičara. Gospodarski zbor će svečano, danas, u 13 sati otvoriti potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Damir Polančec.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
