Ministar poduzetništva i obrta Gordan Maras u Zagorju
Ministar poduzetništva i obrta u Vladi Republike Hrvatske, g. Gordan Maras, danas će boraviti u radnom posjetu Krapinsko-zagorskoj županiji.
Ministar poduzetništva i obrta u Vladi Republike Hrvatske, g. Gordan Maras, danas će boraviti u radnom posjetu Krapinsko-zagorskoj županiji.
Na inicijativu župana, mr.sc. Siniše Hajdaš Dončića, u Krapini će se u 12 sati održati radni susret ministra i zagorskih poduzetnika i obrtnika u organizaciji Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Krapina i Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije.
Nakon Krapine ministar Maras posjetit će i iznimno uspješne tvrtke u Humu na Sutli, Vetropack i OMCO, a gdje će, nakon razgovora s predstavnicima uprava obići i proizvodne pogone te se susresti s radnicima.
Prethodni članak
Sljedeći članak
FOTO: Požar u poznatom zagorskom restoranu
Izabrani najdoktori Hrvatske: Među njima i dvije liječnice iz Zagorja
Veliki požar progutao dvije kuće: Vatrogasci se šest sati borili s buktinjom. Ozlijeđena starica
Užas: Policija zaustavila muškarca, on progutao paketić s bijelom tvari pa preminuo!
Zagorka ostala bez više od 10.000 eura, a sve je započelo jednim telefonskim pozivom
VIDEO: 'Kajde' predstavile prvi spot s božićnog albuma
Antonela Cesarec i Juraj Skupnjak najbolji u Krapini, Željku Rumbaku posthumno nagrada za Životno djelo
SODOMA I GOMORA: Pijani trojac posvađao se s velikom božićnom jelkom na trgu
[VIDEO] Pogledajte kako se neočekivani junak Dinama slomio. Plakao je od sreće pred Boysima
KUD Krapina najavljuje premijeru predstave 'Vlast je slast'
Hranjenje ptica zimi
Black Friday u Vacomu: visoki popusti i red na blagajni!
Najljepši dar za vaš dom – svjež i zdrav zrak bez vlage i plijesni! Iskoristite posebnu akciju i ostvarite 40% popusta!
Zašto je Donja Stubica novo poželjno mjesto za život?
Black Friday: Uhvatite najbolje popuste
