Zagorec KR i Mladost Z lako u polufinale

Četvrtfinalnim utakmicama nastavljeno je Kup natjecanje na području Nogometnog Saveza Krapinsko-zagorske županije. Krapi

Četvrtfinalnim utakmicama nastavljeno je Kup natjecanje na području Nogometnog Saveza Krapinsko-zagorske županije. Krapinski Zagorec i Zabočka Mladost lako su izborili polufinale, dok su se Schiedel i Predionica namučili.

U Zaboku se Mladost s 5:0 lako obračunala sa Konjščinskom Slogom. Već u prvom poluvremenu Mladost je vodila 4:0 i drugih 45 minuta su rutinski odigrali i s još jednim pogotkom zaključili utakmicu.
U Krapini su golovi padali od 4. do 37. minute. Tada je postavljeno konačnih 4:1.
Schiedel je teško izborio nastavak natjecanja protiv Jedinstva. Svetokriščani su poveli golom Radovečkog. Tek u 66. minuti Frketin poravnava iz penala, a Pavlek u 73. donosi pobjedu Schiedelu.
I Predionica je rano došla u vodstvo protiv Radoboja preko Ivanuša. Na kraju poluvremena poravnao je M. Novački s bijele točke. U 90. minuti Ćosić postiže gol za prolaz Predionice.

Mladost - Sloga 5:0
(1:0 - Krajačić 4´, 2:0 - D. Tuđa 26´, 3:0 - D. Tuđa 27´, 4:0 - Krajačić 38´, 5:0 - D. Tuđa-Boc 87´)
Zagorec Kr - Stubica 4:1
(1:0 - Štrok 4´, 2:0 - Štrok 9´, 3:0 - Malarić 22´, 3:1 - Japec 29´ (11m), 4:1 - Malarić 37´)
Jedinstvo - Schiedel 1:2
(1:0 - Radovečki 6´, 1:1 - Frketin 66´ (11m), 1:2 - Pavlek 73´)
Predionica - Radoboj 2:1
(1:0 - Ivanuš 10´, 1:1 - M. Novački 45´ (11m), 2:1 - Ćosić 90´)