Svi golovi pali u nastavku

4. NL – središte skupina A: 28. kolo: Golubovec – Polet (SK) 2:2

U 28. kolu 4. NL središte skupina A Golubovec je dočekao Polet (SK). Kako su i najavili nogometaši Golubovca nisu otišli na utakmicu 19. kola, oko koje se isplela prava trakavica, a nakon nekoliko promjena odluka, trebala se igrati u srijedu 15. svibnja. No, Golubovčani su ostali pri svojoj odluci i utakmica je registrirana 3:0 za Ilovac, a ostaje za vidjeti hoće li biti i bodovne kazne za nedolazak. U svakom slučaju jedan vrlo zanimljiv i neobičan slučaj polako ide kraju. Utakmicu 28. kola Golubovec je odigrao je već u petak. Kako je borba za naslov već davno izgubljena, Golubovec igra opušteno, i dalje bez nekolicine standardnih igrača, koji liječe ozljede. U prvih 45 minuta Golubovec je dominirao, bio bolji, no realizacije nije bilo, pa se na odmor otišlo sa 0:0. No, u nastavku, vrlo brzo publika je vidjela gol i to u domaćoj mreži, a za njega je zaslužan nakon slobodnog udarca Ivan Hercigonja. No, domaćini se vrlo brzo vraćaju i u 51. minuti Dario Bobek izjednačava na 1:1. U 67. minuti potpuni preokret domaćina, nakon dosuđenog kaznenog udarca. Precizan je Martin Bobek i to je 2:1. Iako je prilika bilo, Golubovec do završnice nije uspio riješiti pitanje pobjednika, pa je u 85. minuti Polet (SK) stigao do izjednačenja. Opet je koban bilo slobodnjak i opet je strijelac bio Hercigonja. Do kraja više nije bilo golova, pa je svakome pripao po bod. U 29. kolu Golubovec gostuje kod Prečkog.

4. NL – središte, skupina A, 28. kolo

GOLUBOVEC – POLET (SK) 2:2 (0:0)

SUCI: Puškarić, Knezović, Znika;  GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 0:1 Hercigonja 48', 1:1 D, Bobek 51', 2:1 Mar. Bobek 67' 11m, 2:2 Hercigonja 85'

GOLUBOVEC: Leško, Mat. Bobek, Tepuš, N. Bobek, D. Bobek, R. Kuharić, Kanceljak, P. Behin (50' N. Bobek-Brus), Vukić, Mar. Bobek, Mlakar (76' M. Behin); trener: Tomislav Škudar

POLET (SK): Kovač, Popović (78' Hadrović), Vojnović, Hercigonja, Gotovac, Lasić, Kolar, Pavičić, Karajković, Gavranović, Idžan: trener: Mario Gotovac