Stigla i treća pobjeda zaredom

Oba gola zabio je isti igrač

• HANŽIĆ.JPG

Filip Hanžić

Nogometaši Zagorca iz Krapine stigli su do treće pobjede zaredom u 3. NL centar. Danas su u Krapini savladali Savu Strmec sa 2:0. Oba gola za Zagorec zabio je Filip Hanžić.

Zagorec je potpuno nadigrao goste, koji se bore za opstanak, a pobjeda bi bila i uvjerljivija da nije bilo raspoloženog golmana Đurđeka na golu gostiju, a koji j u 57. minuti obranio i kazneni udarac Majceniću. No, vrijedna je ovo pobjeda Zagorca, kojom su sve sigurniji na ljestvici, sada na desetom mjestu sa 31 bodom.

Nogometaši Zagorca iz Krapine stigli su do treće pobjede zaredom u 3. NL centar. Danas su u Krapini savladali Savu Strmec sa 2:0. Oba gola za Zagorec zabio je Filip Hanžić i to u 18. i 24. minuti.

3. NL – centar, 22. kolo

ZAGOREC KR – SAVA STRMEC 2:0 (2:0)

SUCI:  Petrunić, Delač, Rataić GLEDATELJA: 150

STRIJELCI: 1:0 Hanžić 18', 2:0 Hanžić 24'

ZAGOREC KR: Bruči, Kunštić, Štimac, Stiperski (57' Turniški), Majcenić (80' Krznar), Topolovec (57' Bračević), Šimunić, Landripet, Korytskyi (88' Brčić), Jazbec, Hanžić (Brebrić 57'); trener: Tihomir Šeperac

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Krišto, Vidović, Maruna, Sečenj (16' Bakula) (77' Brkić), Karamatić, Daggash, Nakić (25' Jurić), Žitković (46' Mactutus), Plojović-Beriša (46' Grofelnik); trener: Ivan Piplica

Evo i svih ostalih rezultata 22. kola i ljestvice:

3. NL centar: 22. kolo

Gaj Mače – Tondach           3:2 (Šaban 23', Cvrtila 77', 90'/ Frančina 52' 11m, 75' 11m)

Zagorec KR – Sava Strmec 2:0 (Hanžić 18', 24')

Maksimir – HAŠK 1903          0:1 (Barišić 28')

Kurilovec – Ponikve               0:3 (Fajdiga 30', Žejavac 38', Kraljević 84')

Dinamo OO – Lukavec           1:3 (Vedriš 15' 11m/ Grozdek 25', 30', 64' 11m)

Zelina – Bistra                      2:3 (Galić 30', Pličanić 90+1'/Nwachukwu 35' 11m, 45', Šturlan 75')

Segesta – Samobor               6:1 (Kukoč-Petraello 4'11m, 73' 11m, Martinović 23', Kovačević 45', Kopić 78',  Jergović 86'/Matas 55')

Vrapče – Trešnjevka              5:0 (Tomšić 3', Ćosić 15', Maciel 21', 33', 53')

Lučko – Mladost P                 2:4 (Kiš 19', Čičković 90'/ Lovrić 23', Knežević 42', Marović 48', Alapić 62')