Ivančica pala u nastavku

4. NL – središte skupina A: 24. kolo: Ivančica – Devetka 0:3

U 24. kolu 4. NL središte skupina A, Ivančica je dočekala Devetku. Iz perspektive zadnjeg mjesta, sve dalje od opstanka, svaka utakmica ove mlade ekipe Ivančice je prilika za stjecanje iskustva, a ako pri tome još dođe koji bod, tim bolje. No, ni ovaj puta nije išlo, iako se Ivančica dobro držala i na odmor otišla sa rezultatom 0:0. To nikako nije zadovoljilo trenera gostiju Sinišu Vidaka, koji odmah na poluvremenu vuče tri zamjene. I to je i te kako urodilo plodom. Već na početku nastavka, u 48. minuti Luka Vrdoljak je golom za 0:1 usmjerio utakmicu na 'mlin' gostiju. Mark Djevelekaj je u 69. minuti povisio na 0:2, da bi u završnici, u 81. minuti Matej Jazvić zabio za konačnih 0:3. Sva tri strijelca ušla su s klupe, pa se može reći da je Vidak pogodio sa zamjenama. U 25. kolu Ivančica gostuje kod Straže u zagorskom derbiju začelja.