Nakon velike drame treća pobjeda za Bedex 2, Toplice 1 do seta

Odbojka, 3. HOL sjever: 3. kolo: Toplice 1 – Plavi 2 1:3, Ludbreg 1 – Bedex 2 2:3

U 3. HOL sjever, gdje ove sezone igraju od zagorskih predstavnika Toplice 1 i Bedex 2 odigrano je i E. kolo. Toplice 1 su dočekale ekipu Plavi 2. Toplice 1 su bolje krenule u utakmicu i prvi set dobile sa 25:22. No, nakon toga kreće preokret gošći, koje osvajaju tri seta u nizu za konačnih 1:3. Po setovima je bilo 19:25, 20:25 i 19:25. Za Toplice 1 nastupile su: Ana Sedak Benčić, Korina Sedak, Hana Preis, Eva Macan, Antonija Pozaić (kap), Nikolina Posarić, Lana Halapir; trener Robert Halapir.

Bedex 2 je pak gostovao kod Ludbrega 1. Bio je to susrete dvije neporažene ekipe u prva dva kola a donio je pravu dramu u pet setova. Bedex 2 je dobio prvi set sa 25:20, no Ludbreg 1 uzvraća i dobiva dva naredna seta sa 25:17 i 26:24. No, tu drami nije kraju, jer Bedex 2 dobiva četvrti set 25:23, a onda u petom ostaje sa više snage i koncentracije i rješava ga sa 15:8 za treću pobjedu, te je uz Ivanec 2 jedina neporažena ekipa nakon tri kola. Za Bedex 2 igrale su: Ema Jambrek (kap.), Lucija Mrkoci, Dorotea Prančić, Marta Vurnek, Gabriela Vurnek, Ema Ocvirek, Laura Mrkoci. U odsustvu Ivane Čehulić, koja je bila s prvom ekipom u Vrbovcu, Bedex 2 ovaj puta vodila je Marija Srebak. U 4. kolu na rasporedu je zagorski derbi Bedex 2 – Toplice 1.