[USUSRET USKRSU] Kupovali su se uskrsni ukrasi, kušali tradicijski kolači, a sve uz domaći glazbeni štimung
U Stubičkim Toplicama po peti je puta održana manifestacija ''Došel bu Vuzem''
U centru Stubičkih Toplica, u Parku Vladimira Bosnara, danas je održana manifestacija ''Došel bu Vuzem'', kojega je organizirala Turistička zajednica Stubičkih Toplica, a pod pokroviteljstvom Općine Stubičke Toplice.
Na samom otvorenju, okupljene je pozdravio domaćin, načelnik Stubičkih Toplica Josip Beljak, koji je svima zaželio dobrodošlicu u Stubake, ali i sve najbolje povodom nadolazećeg blagdana Uskrsa. Uz par prigodnih riječi obratio se i toplički župnik Ivica Šestak, a zamjenik župana Anđelko Ferek – Jambrek napomenuo je kako je lijepo što je ovo još jedna manifestacija s tradicijom u Krapinsko – zagorskoj županiji.
Osim prigodnih kreativnih radova najmlađih Topličana kojima su se predstavili Učenička zadruga ''Bobi'' OŠ Vladimir Bosnar, DND Stubičke Toplice te DV ''Zvirek'', svoje su rukotvorine i prigodne ukrase izložile i članice udruge Hrvatska žena Stubičke Toplice koje su uz to ponudile i tradicijske kolače, baš kao i Udruga umirovljenika. Mogli su se kušati proizvodi Kluba Švicaraca te kupiti vina, med, bučino ulje, domaći kuruzni kruh, uskrsno cvijeće, ali i razni keramički predmeti, koje su predstavili domaći obrti i OPG – i.
U centru događanja bila je i velika toplička pisanica, na kojoj su znamenitosti Stubičkih Toplica oslikali brojni domaći umjetnici. Održana je predstava za djecu, a za glazbeni štimung pobrinuli su se Črleni lajbeki.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
UŽAS: Glasna eksplozija probudila zapad Zagreba: 'Čule su se sirene'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
