Posjetite županijsku izložbu stoke i konja na sajmištu u Zlataru
Svečano otvorenje predviđeno je u subotu u 11.30 sati, a neizostavni dio i ove je godine 'Bambino Kup', na kojem izlažu mladi izlagači
U Zlataru će u subotu 11. svibnja biti održana 19. Izložba stoke i 21. Izložba konja Krapinsko - zagorske županije.
Izložba će se održavati na prostoru sajmišta, a ocjenjivanje stoke predviđeno je od 9 sati. U 11 sati održat će se mimohod konjskih zaprega i jahača od Parka hrvatske mladeži do sajmišta, a u 11.30 sati na redu je svečano otvorenje izložbe.
Izložbu organiziraju Krapinsko - zagorska županija, Grad Zlatar, Hrvatska poljoprivredna agencija, Središnji savez udruga uzgajivača hrvatskog hladnokrvnjaka, Savjetodavna služba, Turistička zajednica Krapinsko - zagorske županije te stočarske i konjogojske udruge Krapinsko - zagorske županije. Bit će ocijenjeno 5 kolekcija goveda i 3 kolekcije konja.
Neizostavan dio i ovogodišnje izložbe bit će „Bambino kup“, na kojem izlažu mladi uzgajivači, budući nositelji obiteljskih gospodarstava i stočarske proizvodnje u Zagorju. Također, na događanju će biti i 26 izlagača malih životinja te uzgajivači koza, ovaca, zagorskih purana i kokoši hrvatica. Proglašenje i nagrađivanje najboljih grla predviđeno je u 13 sati.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Teška prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
