Početkom kolovoza kreće sanacija klizišta u Velikom Bukovcu
Sanaciju klizišta na nerazvrstanoj cesti sufinanciraju Hrvatske vode, u iznosu od 157 tisuća kuna, dok Općina Mače sudjeluje s 84.538 kuna
Početkom kolovoza službeno će početi radovi na sanaciji klizišta na nerazvrstanoj cesti u Velikom Bukovcu na području općine Mače kada će i cesta biti zatvorena za promet, doznajemo od načelnice Mladenke Mikulec. Klizište koje idu u sanaciju ovih je dana i obiđeno te su detektirani zadaci s izvođačem radova i nadzorom. O periodu zatvaranja i tijeku radova mještani će biti obaviješteni uskoro.
Načelnica Mikulec se nada sušnom vremenu kako bi radovi čim prije bili završeni, a prometnica ponovno u funkciji. Sanaciju navedenog klizišta sufinanciraju Hrvatske vode, u iznosu od 157 tisuća kuna, dok Općina sudjeluje s 84.538 kuna. Podsjećamo ugovori za sanaciju ukupno 112 klizišta na području cijele Hrvatske potpisani su početkom srpnja. Osim Općine Mače, s područja Krapinsko – zagorske županije ugovore je potpisalo još 13 općina i tri grada, dok je župan Željko Kolar potpisao ugovor za sanaciju šest klizišta na županijskim cestama.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zabočan pokraden! Sudac mu oduzeo finale: 'Gadi mi se ovo, ne znam hoću li više trenirati
Detalji današnje nesreće u Štrucljevom. Policija objavila uzrok
Orijentalni stršljen stigao je i u Hrvatsku: 'Širit će se dalje po državi'
UPRAVO: Nova teška prometna nesreća u Zagorju!
Sve za bebe i roditelje: Ovaj petak počinje Sajam beba u Westgateu
Umro je general Ante Roso
Policija otkrila što se jučer dogodilo na A2 u Zagorju: Jedna osoba ozlijeđena, promet stajao satima
[FOTO] Mještane probudila akcija: Traje istraga jezivog ubojstva, odvoze se auti...
Više od 120 posjetitelja na 10. Noći šišmiša u Muzeju krapinskih neandertalaca
Ženska podrška u beauty svijetu: Suradnja koja je postala hit među Zagorkama
Stiže beba: Vodič za pripremu i bezbrižno iščekivanje
Pametna ventilacija koja briše vlagu, plijesan i loš san – za samo 2 € godišnje
