Bili ste na susretu s papom Ivanom Pavlom II ? Ustupite svoje fotografije za izložbu
Ove godine se obilježava 20 godina od dolaska pape Ivana Pavla II. u Mariju Bistricu
Ogranak Matice Hrvatske u Mariji Bistrici ove godine obilježava 20 godina od dolaska Svetog oca pape Ivana Pavla II. u Mariju Bistricu, a obljetnica će se obilježiti postavljanjem prigodne izložbe te pratećim stručnim predavanjem, a tiskao bi se i objavio katalog izložbe.
U želji da se cijeli događaj uključi sve veći broj ljudi, prikupljaju se privatne i službene fotografije koje su snimili građani koji su bili na događaju. Fotografije možete poslati do 1. lipnja 2018. ili predati ih fizičkim i elektroničkim putem:
U Turističku zajednicu Marija Bistrica svakim radnim danom od 8 do 16 sati, u Knjižnicu i čitaonicu u Mariji Bistrici svakim radnim danom od 8 do 17 sati, u OŠ Marija Bistirica prof. Ivančici Hopek Kramar ili putem e-maila na [email protected] i pošaljete putem ispunjavanja e-obrasca na linku OVDJE.
Okosnica izložbe bit će fotografije vezane uz posjet Svetog oca koje će biti praćene informativnim panoima s podacima o poveznicama Hrvata i papinstva kroz povijest, o Mariji Bistrici uoči i tijekom posjeta pape, samom Ivanu Pavlu II. i Alojziju Stepincu. Projekt će se realizirati u suradnji s Nacionalnim svetištem Majke Božje Bistričke, Turističkom zajednicom Marija Bistrica, Osnovnom školom Marija Bistrica, Općinskom knjižnicom i čitaonicom Marija Bistrica, Općinom Marija Bistrica, uz potporu Krapinsko-zagorske županije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
POVEĆANJE MIROVINA: Evo kada bi novac mogao sjesti na račune
Turistička zajednica područja Donja Stubica i Gornja Stubica ima novu direktoricu
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
