46. BRANJE GROZDJA: Mnoštvo zabavnih i kulturnih događanja u Pregradi
Ove godine manifestacija "Branje grojzdja" slavi svoj 46. rođendan
Osnovna joj je namjera njegovati tradicionalne običaje Hrvatskog zagorja vezane uz berbu i preradu grožđa, te prikazati tradicijsku kulturu našeg kraja. Svaku godinu manifestacija je popraćena bogatim gospodarskim, edukativnim, turističkim, zabavnim, etno-gastronomskim, kulturnim i sportskim sadržajem te ima izuzetno visoku posjećenost. Ove godine „Branje grojzdja“ će svoj bogati program prezentirati u razdoblju od subote 17. rujna do nedjelje 25. rujna.
- Cjelokupni program privodimo kraju, a kroz zasebne najave ćemo predstavljati pojedine programe i događanja te Vas na taj način podrobnije upoznati sa izvođačima i sadržajem. No za početak, u ove ljetne dane želimo predstaviti obnovljeni vizual manifestacije koji se nalazi na razglednici koju smo već predstavili i podjelili u slovenskom Žužemberku. Svoj besplatni primjerak razglednice koju možete poslati svojim prijateljima i tako najaviti naše i vaše "Branje" slobodno preuzmite u uredu TZ-a i Gradskoj knjižnici. Također koristimo priliku najaviti nositelje (headlinere) zabavnog programa. Na glavnoj gradskoj pozornici u petak 23.09. nastupit će Mejaši, a u subotu 24.09. Psihomodo pop – poručili su iz TZ Grada Pregrade.
foto: arhiva
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Ni dušni dan nije bio bez sporta – sve na jednom mjestu
Grozno: Analize otkrile opasne bakterije u hrani iz dostave
Uz potporu Ministarstva turizma i sporta sa novim dresovima u nove pobjede
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Vozačku dozvolu moći će dobiti 17- godišnjaci, ali uz jedan uvjet
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
