Ivančica pokleknula u završnici

4. NL – središte skupina A: 8. kolo: Ivančica – Ravnice 0:1

U 8. kolu 4. NL središte skupina A, Ivančica je dočekala Ravnice. Nakon poraza kod Zagreba i kolo prije prve pobjede (kod kuće) protiv Španskog, Ivančica je krenula u ovu borbu, protiv Ravnica, koje su pri samom vrhu. Nije previše srljala Ivančica protiv iskusnijeg protivnika za ovaj rang natjecanja, koji je prošle sezone, podsjetimo igrao i 3. NL Centar. Stoga je Ivančica odabrala oprezniji pristup. U otvaranju prilika za Ravnice. Marijo Tomić izlazi sam na Matiju Nulija, ali promašuje. U završnici poluvremena do vodstva je mogla i Ivančica. Dino Ocvirek je dobro prošao kroz sredinu i dao za Martina Pošteka, koji izlazi sam pred golmana Dominika Lončarića, ali puca u njega. Bilježimo i udarac Gabrijela Radikovića sa 20-tak metara pored gola. U nastavku i David Škvorc se našao u prilici ali ga je obrana sustigla. Ravnice su imale posjed, ali ne i neke velike šanse. No, u 80. minuti ipak popušta obrana Ivančice. Nakon ubačaja s desne strane sam je na drugoj strani ostao Tomić i pogodio za 0:1. Do kraja rezultat se nije mijenjao. Domaćini su bili rezignirani i sučevim kriterijem, smatrajući da je previše vukao na stranu gostiju. No, na kraju poraz Ivančice, koja je i dalje na zadnjem mjestu sa tri boda, a u 9. kolu ide na još jedno jako teško gostovanje, kod Devetke.