Županijska izložba meda
U okviru 12. Zagorskog gospodarskog zbora U Krapini održat će se u srijedu 8. rujna 2004. godine u 17.O0 sati III. izlož
U okviru 12. Zagorskog gospodarskog zbora U Krapini održat će se u srijedu 8. rujna 2004. godine u 17.O0 sati III. izložba meda Krapinsko-zagorske županije.
Pokrovitelj izložbe je Krapinsko-zagorska županija, a organizatori su: Pčelarska udruga "Hrvatsko zagorje Zabok, Pčelarska udruga "Nektar" Konjšćina, Pčelarsko društvo Krapina, Pčelarsko društvo "Kvirin Broz" Klanjec, Udruga pčelara "Gaj" Mače, Udruga pčelara "Medeni" Pregrada, Krapinsko-zagorska županija i HOK - Županijska komora Krapina.
Na izložbi će se održati vođena degustacija meda, dodijeliti prigodne nagrade, a pčelarima polaznicima Pčelarske škole Hrvatskog pčelarskog saveza uručit će se Uvjerenja o uspješno završenoj školi.Prije izložbe svi izloženi medovi se analiziraju u skladu s Pravilnikom a kakvoći meda i drugih pčelinjih proizvoda i senzorički ocjenjuju.
Svi pčelari zainteresirani za nastup na izložbi obavijesti mogu dobiti u naprijed navedenim udrugama pčelara i u Krapinsko-zagorskoj županiji, Službi za poljoprivredu, Magistratska 1, Krapina, tel. 329-093.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
Uskoro poskupljenje režija: Evo koliko će računi za struju rasti
Zvijezde ne zaboravljaju: Ova 3 znaka konačno dobivaju što su zaslužila
U Hrvatsku ovih dana s kišom stiže još jedna velika neugodnost
Šou u kafiću: Pijan galamio i vrijeđao konobaricu, ide u zatvor
ANKETA: Pitali smo Zagorce koliko će potrošiti uoči blagdana Svih svetih, a prodavače kako ide prodaja
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
