Vlč.Culjak više nije zabočki župnik; evo koga je Bozanić imenovao umjesto njega
Culjaka će, zbog bolesti, na mjestu zabočkog župnika zamjeniti dosadašnji upravitelj Župe bl. Alojzija Stepinca u Dugoj Resi
Diljem Zagorja poznati zabočki župnik, vlč. Marijan Culjak, zbog zdravstvenih razloga razriješen je službe župnika u Župi sv. Jelene Križarice u Zaboku te je imenovan supsidijarom u toj Župi, no privremeno je na bolovanju, izvjestili su danas iz Zagrebačke nadbiskupije.
Culjaka će na mjestu zabočkog župnika zamjeniti dosadašnji upravitelj Župe bl. Alojzija Stepinca u Dugoj Resi, vlč. Branko Risek, koji je razriješen dosadašnje službe u dugoreškoj župi te je imenovan novim upraviteljem Župe sv. Jelene Križarice u Zaboku.
Vlč. Branko Risek (Foto: Kristina Stedul Fabac/PIXSELL)
Spomenimo na kraju i da je vlč. Tomislav Šagud, dosadašnji privremeni upravitelj Župe sv. Jelene Križarice u Zaboku razriješen te dužnosti te je imenovan župnikom Župe Presvetog Trojstva u Zagrebu – Prečko.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lovorov list potopila u maslinovo ulje i dobila pravo čudo za organizam!
U tijeku velika akcija USKOK-a u Zagorju i Zagrebu. Više je uhićenih, doznaju se prvi detalji
Rok je 31. siječnja: Ovo trebate učiniti da ne izgubite pravo za plaćanje
Stižu im nebeski darovi: Ova 3 znaka do kraja zime rješavaju sve financijske probleme
VAŽNO: Porezna uprava uputila obavijest građanima
Mikulec Šimunec: 'Pred nama je još jedna godina intenzivnog rada, konkretnih projekata i jasnog razvojnog smjera'
[FOTO] Stigle prve fotografije privođenja osumnjičenih u akciji USKOK-a, među uhićenima i zagorski policajac
Veliki sastanak Vlade u Zagorju, Kolar: 'Najbolje radimo kada smo svi zajedno za stolom'
Proračun Općine Hum na Sutli za 2026. godinu u iznosu od gotovo 7,2 milijuna eura, a ovo su najvažniji projekti
[VIDEO] Urušila se skela na gradilištu bolnice: 'Sad zamislite da grade spalionicu'
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
