Vili Sivec oborio dva rekorda mitinga u Čakovcu
U Čakovcu održan 20. Božićni miting u plivanju koji je zadnji tri godine nosi ime Memorijal Anto Dragić
Na 25-metarskom bazenu u Čakovcu u organizaciji ČPK (Čakovečki polivački klub) održan je međunarodni plivački miting pod imemnom “Memorijal Anto Dragić”, koji je okupio dvjestotinjak plivača i plivačica iz trinaest hrvatskih i dva slovenska plivačka kluba.
Put Čakovca trener Olimpa, Ivica Androić, poveo je sedam plivača i plivačica koji su se kući vratili s jednakim brojem medalja. Uz šest zlata i jedno srebro, Vili Sivec oborio je i dva rekorda mitinga. Vili je na 100 slobodno oborio četiri godine stari rekord mitinga u vlasništvu Aldina Botonjiča s rezultatom 53,11 sekundi i na 100 leptir tri godine stari rekord Patrika Silova s vremenom 59,25 sekundi. Uz to je bio i zlatni na 50 slobodno, a s tri zlata najuspješniji je natjecatelj u muškoj konkurenciji.
Tri zlata i za Tesu Novak
U ženskoj kategoriji jednaki broj medalja osvojila je mlađa juniorka Tesa Novak sa zlatima na 50 i 100 slobodno, te na 100 leptir. Mlađi junior Petar Pavalić osvojio je srebrnu medalju na 50 prsno. Nikola Iveković (2001.), Lana Halapir (2002.), Magda Slovenec (2002.) i Hana Sivec (2003.) plivali su izvan konkurencije i brusili taktičke zamisli trenera za predstojeće državno prvenstvo kamo putuju u četvrtak 20. prosinca. Pored spomenutih Olimpovaca na Prvenstvo Hrvatske putuju još i Patrik Erceg i Jana Pavalić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
[FOTO i VIDEO] U Zaboku otvoren prvi McDonald's u Zagorju! Pogledajte kako izgleda
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati zagorski direktor i političar
NOĆNA DRAMA: Policija upala u zabočki kafić, uhitila 32-godišnjaka, a onda se akcija nastavila...
Povijesna odluka za vozače: Sabor donio zakon koji zauvijek mijenja način vožnje u Hrvatskoj
Danas radovi na novim lokacijama! Evo gdje sve uskoro nestaje struje u Zagorju
Samo dva znaka horoskopa ležat će na brdu novca za praznike – i sve će im ići od ruke
Muškarac iz Zagorja uhićen u Koprivnici! Doznaje se razlog i detalji
Ove nedjelje dođite u Zabok! Čeka vas odličan koncert
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
