Rudar Dubrava Zabočka poražen kod Prečkog

4. NL – središte skupina A: 25. kolo: Prečko – Rudar Dubrava Zabočka 3:2

• Siniša Gregurić .JPG

Siniša Gregurić

Rudar DZ je u 25. kolu 4. NL središte skupina A gostovao kod Prečkog. Nakon pobjede kolo prije protiv Sesvetskog Kraljevca, sa nadama u novi dobar rezultat krenuo je Rudar na ovo gostovanje. I krenulo je odlično, posebice kada je Nikola Mutak u 16. minuti doveo Rudar do 0:1. No, Prečko je već do odmora uspjelo preokrenuti rezultat. Tako je Niko Marić u 29. minuti izjednačio, da bi Solomon H Cho u 39. minuti doveo domaćine u vodstvo, te se sa 2:1 odlazi na odmor. U nastavku domaćini odlaze i na dva gola prednosti, i to u 63. minutu, kada je za 3:1 pogodio Marko Jurčić. Rudar se pokušavao vratiti, no tek u prvoj minuti sučeve nadokande Siniša Gregurić zabio je drugi gol gostiju za konačnih 3:2. No, za više od toga nije bilo vremena, pa Prečko dolazi do pobjede. No, već u srijedu u 26. kolu Rudar DZ ima priliku za popravak, kada u zagorskom derbiju dočekuje Klanjec, dok će u nedjleju u 27. kolu gostovati kod Odre.

4. NL – središte skupina A, 25. kolo

PREČKO – RUDAR DZ 3:2 (2:1)

SUCI: Glavić, Baković, Žiger   GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 0:1 Mutak 16', 1:1 Marić 29', 2:1 Cho 38', 3:1 Jurčić 63, 3:2 Gregurić 90+1'

PREČKO: Klanjčić, Kolak (57' Grubišić), Dojder (84' Bingula), Jaković (84' Bencek), Omeragić, Baltić, Stipić, Cho, Marić, Jurčić, Maslarić (71' Jakovljević); trener: Jasmin Ganić

RUDAR DZ: Gelo, Mutak, F. Videk, Gregurić J. Videk (79' Martinić), Krznar Rhadi (73' Cujzek), Ferček (46' Topolovec), Čopec, Bakek (69' Novosel), T. Valaško (79' Nujić); trener: Mario Videk