Proradio novi CT
Prvi dani preseljenja Opće bolnice Zabok u nove prostorije na Bračku teku prema planu i programu koju je zacrtala Uprava
Prvi dani preseljenja Opće bolnice Zabok u nove prostorije na Bračku teku prema planu i programu koju je zacrtala Uprava bolnice. Početkom tjedna započeo je eksperimentalni rad i testiranje novog CT aparata na kojem je već pregledano nekoliko pacijenata neurološkog odjela.
Obuku, kojoj su prisustvovali šef rendgena Davor Marjanović i većina inženjera medicinske radiologije, držao je Christoph Läser, stručnjak tvrtke Siemens. Zaposlenici također uče rukovati s četirima modernim rendgen uređajima koji će do 1. ožujka proraditi u novoj bolnici.
- Ključni vikend selidbe je 1. veljače kad se premješta Poliklinika Zabok, pa ponovno pozivam građane na razumijevanje i strpljenje jer će već tri dana kasnije većina ambulanti, osim kirurške i ginekološke, biti na novoj lokaciji na Bračku. Prvi veljače ključan je i za odjele neurologije i interne medicine, prijemnu ambulantu te naše pacijente koji će u pratnji medicinskih sestara biti premješteni u nove bolesničke sobe - objasnio je ravnatelj OB Zabok, Ivica Balagović.
Grad Zabok je obećao da će do 1. ožujka, kad bi selidba trebala biti dovršena, organizirati gradski promet i dogovoriti koncesiju za prijevoz od autobusne stanice i željezničkog kolodvora u Zaboku do nove bolnice na Bračku.
- Nova bolnica pružit će odlične uvjete rada i dovoljno prostora za zaposlenike te maksimalan komfor i njegu za naše pacijente - zaključio je dr. Balagović.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Teška ozljeda u Konjščini. Na terenu bila i hitna
Četiri brzorastuće vrste povrća: Posadite sada i jedite već za 30 dana
Veliki požar, vatra zahvatila autobuse, vatrogasci na terenu
Više od 850.000 Hrvata uskoro će dobiti novac na svoj račun
Plenković se obraća javnosti: 'Sada smo na radaru svih ozbiljnih investitora'
Sreća ih prati u stopu: Tri horoskopska znaka očekuje veliki priljev novca i pozitivne promjene u životu!
Šokantna prevara: Uvjerio ih da je članu obitelji potrebna hitna operacija pa im maznuo 100 tisuća eura!
Alarmantna izjava Ive Josipovića: 'Bojim se da bi moglo doći do trećeg svjetskog rata'
Nova pobjeda Bedexa
Luda utakmica u Ogulinu
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
