Nije ugasio motor pa skrivio prometnu nesreću
Prilikom obavljanja očevida 31-godišnjak se oglušio na izdane zapovjedi policijskih službenika, te su nad njim uporabljena sredstva prisile. Budući da je postojala opravdana bojazan da će nastaviti s činjenjem prekršaja, doveden je u prostorije Policijske postaje Krapina.
Jučer oko 19.30 sati u Zaboku, 31-godišnji hrvatski državljanin pod utjecajem alkohola (2,37 g/kg) zaustavio osobni automobil na kolniku s uzdužnim nagibom (uspon), nakon čega je izašao iz vozila, a da prethodno nije ugasio automobil.
Tom je prilikom vozilo je nekontrolirano krenulo unatrag, te je stražnjim dijelom udario u prednji dio zaustavljenog osobnog automobila, vukovarskih reg. oznaka, vlasništvo 37-godišnjaka.
Prilikom obavljanja očevida 31-godišnjak se oglušio na izdane zapovjedi policijskih službenika, te su nad njim uporabljena sredstva prisile. Budući da je postojala opravdana bojazan da će nastaviti s činjenjem prekršaja, doveden je u prostorije Policijske postaje Krapina, gdje je smješten u posebne prostorije za zadržavanje do prestanka djelovanja opojnog sredstva - alkohola.
Slijedi podnošenje Optužnog prijedloga Prekršajnom sudu u Krapini.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
LIJEPA VIJEST: U OB Zabok rođena 21 beba, ovo su njihove majke
Toplinski val dolazi svome kraju: Evo gdje će biti kiše i pljuskova
Jurnjava: Kroz Veleškovec 117 km/h, a kroz Dubrovčan 134 km/h
[FOTOGALERIJA] Oroslavje slavi svoj dan: ‘Pred nama je još puno posla. Obećavam samo jedno – delali bumo’
Kao da se nebo otvorilo: 3 znaka ovog vikenda ostavljaju brige iza sebe i dočekuju sretnije dane
NK INKOP Poznanovec slavi 50 rođendan uz tradicionalni, nogometni turnir
Hitna intervencija: Muškarac pronađen ozlijeđen u parku, policija istražuje što se dogodilo
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
