Mališani učili kako raditi zagorske domaće štrukle
U tradicijskom ambijentu "Zagorske hiža" sudionici radionice - učenici 4.razreda OŠ Začretje i Zaboka Područne škole Špičkovina s veseljem su pokazali svoje vještine izrade ovog našeg nacionalnog jela
Ekološko društvo "Lijepa naša" Dubrava Zabočka Zabok obilježilo je Dane kruha i plodova jeseni radionicom "Učimo raditi zagorske domaće štrukle" 6.10 i 16.10.2017.
U tradicijskom ambijentu "Zagorske hiža" sudionici radionice - učenici 4.razreda OŠ Začretje i Zaboka Područna škola Špičkovina s veseljem su pokazali svoje vještine izrade ovog našeg nacionalnog jela.
Demonstatori volonteri, članice Ekološkog društva, a i neke bake kroz prezentaciju i priču upoznale su sudionike s uvjetima života u vrijeme njihovog djetinjstva , kako se je dolazilo do sastojaka i na koji način su se štrukli pripremali i kojim su se pritom pomagalima služili.
Radionica je podržana i sufinancirana sredstvima Ministarstva kulture RH.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Sprema se jače pogoršanje, još će biti i snijega
Teška nesreća u šumi u Zagorju. Na intervenciju pozvan i helikopter
Potres u hrvatskom sportu: USKOK sumnja na nestanak 17 milijuna eura
NAJLJEPŠA VIJEST TJEDNA: U OB Zabok proteklog tjedna rođeno 16 beba
Loše vijesti: Cijene mesa rastu, evo koje najviše poskupljuje
Sreća ih prati u stopu: Tri horoskopska znaka očekuje veliki priljev novca i pozitivne promjene u životu!
Šokantna prevara: Uvjerio ih da je članu obitelji potrebna hitna operacija pa im maznuo 100 tisuća eura!
Alarmantna izjava Ive Josipovića: 'Bojim se da bi moglo doći do trećeg svjetskog rata'
Nova pobjeda Bedexa
Luda utakmica u Ogulinu
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
