Zagorec pobjedio Trnje

ZAGOREC - TRNJE 3:2
U vrlo važnoj utakmici za ostanak Zagorec je slavio 3:2. No, bila je to jedna od najdramitičnijih utakmica Zagorca kojeg sam gledao u 40 godina sportskog novinarstva. Poveli su domaćini golom Smrekara te se tim rezultatom odlazi na odmor. U drugom poluvremenu sasvim drugačije Trnje te se rezultat kretao od 1:1 prema 2:1 odnosno da bi bilo 2:2.

U sudačkoj nadoknadi Kanceljak je na asistenciju Smrekara, postigao 2 pogotka. Dovodi u vodstvo Zagorec od 3:2 da bi u trećoj minuti bio dosuđen jedanaesterac za Trnje. Kapetan Ceraj puca i pogađa stativu te se lopta odbija u polje, a sudac označuje kraj. Moglo je početi, zasluženo, slavlje Zagorca.

Trener Perica VIDAK na teren je poslao sljedeći sastav : Bruči - Landripet, Cruce-Corcy, Čondrić, Orlović - Harrison, Stiperski, Dunić - Christian, Smrekar, Kanceljak. Još su igrali : Jug, Barišić, Radić, Bračević