Vikend nadzor zagorske policije: Uhvatili 15 pijanih vozača, a rekorder se baš negativno istaknuo
Tijekom pojačanog nadzora prometa tijekom proteklog vikenda na području koje sigurnosno pokriva Policijska uprava krapinsko-zagorska utvrđeno je ukupno 137 prometnih prekršaja i to:
38 prekršaja nepropisne brzine kretanja vozila
22 prekršaja ne korištenja sigurnosnog pojasa u vozilu,
pet prekršaja nepropisne upotrebe mobitela tijekom vožnje
15 prekršaja upravljanja vozilom pod utjecajem alkohola i
57 ostalih prekršaja u prometu, objavila je zagorska policija.
Najveća očitana koncentracija alkohola u organizmu utvrđena je u nedjelju, 14. travnja, oko 19,30 sati, u Zlataru, gdje je zatečen 59-godišnji vozač koji je osobnim automobilom upravljao 2,61 promilom alkohola u organizmu, zbog čega je isključen iz prometa te mu je izdan prekršajni nalog s novčanom kaznom od 1.320 eura i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.
Najveća nepropisna brzina kretanja vozila utvrđena je u petak, 12. travnja 2024. godine, u Dubrovčanu od 111 km/h na djelu ceste van naselja gdje je brzina ograničena prometnim znakom na 70 km/h.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U ZAGORJU: Mrtvo tijelo pronađeno u stanu, policija nam otkrila prve detalje
Podignuta optužnica protiv Zagorca koji je vozio suprugu na Hitnu, a nije joj smio ni blizu
HOO žestoko 'opalio' po Šimuniću: 'Kombijem ćemo mu iskrcati desetke tisuća stranica u Oroslavje'
Inspekcija utvrdila: Svaki treći OPG na tržnicama prodaje 'tuđu' robu
Strašna nesreća: Jedna osoba poginula, druga hitno prevezena u Opću bolnicu
Tragedija na Uskrs: jedna osoba poginula, druga završila u bolnici
Veterani Modrić i Džeko neće biti najstariji na SP-u. Evo tko je stariji od njih
FOTOGALERIJA: Uskrsna poruka iz Svetišta MBB: Od praznog groba do plodova vjere – Kako Bog progovara svakome od nas
Izgorio traktor vrijedan 30 tisuća eura: Policija otkrila uzrok požara
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
