Vikend duhovne glazbe ''Adventa u Mariji Bistrici''. Danas još koncert Alana Hržice
Jučer je počelo još jedno izdanje velike manifestacije Turističke zajednice Općine Marija Bistrica ''Advent u Mariji Bistrici'', i to velikom koncertom Marka Škugora. Već danas ''Advent u Mariji Bistrici'' nastavljen je paljenjem prve adventske svijeće na središnjem bistričkom trgu. Svijeću je uz kratku molitvu upalio župni vikar u Mariji Bistrici vlč. Vedran Jakić.
Prvi je vikend 'Adventa u Mariji Bistrici' Vikend duhovne glazbe, uz čak dva koncerta duhovne glazbe. Odmah nakon paljenja prve svijeće, na središnjem bistričkom trgu nastupili su ŽVS 'Maria' Udruge STAV, te varaždinski kantautor duhovne glazbe Antonio Tkalec, uz pratnju Agneze i Anite.
Vrhunac današnjeg dana je pak koncerta Alana Hržice, koji na trgu počinje u 17 sati.
Također počela je i prodana Bistričke božićne tombole, čiji je glavni zgoditak ove godine automobil Hyundai Kona, a izvlačenje je na Dočeku u podne.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski nogometaš – ostao je zapamćen po srčanosti na terenu
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
