[VIDEO] Na Velebitu pada snijeg
Iako se nalazimo na pragu lipnja, najviši planinski predjeli Hrvatske jutros su osvanuli pod bijelim pokrivačem. Kako je i najavljeno, snijeg je pao na Velebitu – točnije na području Babić Siče, koja se nalazi na oko 1300 metara nadmorske visine.
Meteorološka stranica Neverin jučer je upozorila kako će hladna fronta donijeti pad temperature i mogući snijeg na višim nadmorskim visinama, a prognoza se obistinila.
Na objavljenim fotografijama i snimkama vide se snježne pahulje koje padaju po planinskim proplancima, podsjećajući više na kraj studenog nego na kraj svibnja.
Iako se ne očekuje dugotrajan snježni pokrivač, ovo je još jedan podsjetnik koliko je vrijeme u proljetnim mjesecima nepredvidivo, osobito u višim dijelovima zemlje.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Poznati hrvatski putopisac pod teškim optužbama: 'Uznemiravao je anakondu i mravojeda'
Tužna vijest: Preminuo slavni glumac
Demanti Vesne Mikulec, bivše načelnice Zlatar Bistrice: 'Objavljeno je niz netočnosti, neistina, teških objeda i kleveta'
Velika tragedija: Jedna osoba poginula u naletu vlaka
KAOS: Dvojica muškaraca izvrijeđala policajce: 'Bog mater vama i Hrvatskoj, nema toga u Njemačkoj'
Novčani preokret iz vedra neba – 2 znaka kojima sudbina donosi bogatstvo iz snova
Buknuo veliki požar na kući: 'Čula se eksplozija, širi se smrad'
Šesto uzastopno slavlje Mladosti
Dražen Petrović novi je predsjednik Mladeži HDZ-a Krapinsko - zagorske županije
Rekuperacija: krajnje rješenje za vlagu i plijesan… i prvi sustav koji suši zidove, a ne vaš novčanik.“ Iskoristite akciju: -40% do kraja prosinca
Ptice stanarice – tko ostaje s nama kada stigne hladnoća?
Šok prozračivanje je prošlost. I-Vent rekuperacija donosi: stalno svjež zrak, zatvoreni prozori, maksimalna ušteda. Besplatna montaža i 7 godina garancija!
Najbolji dan za shopping: West Shopping Utorak
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
