Velika blagdanska humanitarna akcija: 200 darova za 200 dječjih osmjeha!
Terme Tuhelj i Terme Olimia božićnim poklonima ove će blagdane uljepšati djeci koja žive u lošim socijalnim uvjetima
Blagdansko vrijeme donosi radost i nadu. To je vrijeme ljubavi, osmjeha i dobrih djela. Tijekom prosinca u Termama Tuhelj i Termama Olimia održana je velika blagdanska humanitarna akcija u kojoj su pripremili 200 darova za djecu iz socijalno ugroženih obitelji - 100 u Termama Tuhelj i 100 u Termama Olimia.
U Termama Tuhelj povezali su se s lokalnim školama i vrtićima s područja Velikog Trgovišća, Tuhlja, Krapinskih Toplica i Klanjca te prikupili 100 imena djece iz socijalno ugroženih obitelji kako bi im barem malo uljepšali ove posebne dane.
U Termama Olimia 100 poklona ide u ruke djeci iz Male hiše Pilštanj koja je utočište za djecu i obitelji te djeci iz Centra za socijalnu skrb Celje, podružnica Smarje pri Jelšah.
Darovi su zapakirani na predbožićnom druženju na kojem su svi zaposlenici zajedno pakirali darove, družili se i s veseljem pridružili ovoj akciji.
“Terme Tuhelj i Terme Olimia oduvijek brinu o lokalnoj zajednici. Smatramo da je to dužnost svake društveno dogovorne tvrtke i to nam ujedno predstavlja i veliko veselje. Osim toga, kroz akciju zamatanja darova naši zaposlenici proveli su kvalitetno zajedničko vrijeme i dobili priliku dodatno se povezati kroz dobro djelo", poručuju iz Terma Tuhelj i Terma Olimia.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Liječnici otkrili u kakvom je stanju učenik koji je proboden nožem u Bedekovčini
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
OPREZ! Povlače se jaja zbog salmonele - proizvedena su u Zagorju
Uvijek možete prepoznati glupu osobu po šest stvari: Imajte na umu ove stare izreke
Vakula otkrio kakve su šanse za bijeli Božić u Hrvatskoj
[FOTO] Večer Zabočana: Proglašeni najbolji zabočki sportaši i sportašice
Od 1. siječnja banke nude pakete besplatnih usluga: Evo što to znači i kako do računa
Poduzetnica iz našeg kraja optužena za prijevaru u poslovanju, šteta iznosi nekoliko tisuća eura
NESREĆA U ZAGORJU: Sudarila se četiri vozila, dvije osobe prevezene u OB Zabok
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
