U sudaru razbijen policijski auto! Čitatelj: 'Vidio sam trenutak nesreće'
Fotografija je ilustrativnog karaktera
U sudaru kod Zagrebačkog velesajma razbijeno je policijsko vozilo, javio je čitatelj portalu 24 sata. -Iz tramvaja sam vidio trenutak nesreće. Policija je pod rotirkama pokušala proći kroz crveno na semaforu i tada su udarili u zadnji kraj drugog automobila, rekao je za 24 sata njihov čitatelj i dodaoda je čuo da je policija nekoga lovila. Iz zagrebačke policije su to demantirali.
- Nije bila riječ o potjeri. Policijski auto sudario se oko 10 sati. Još utvrđujemo sve okolnosti, odgovorila je policija na upit 24 sata.
- Pričao sam s ljudima koje je policija zaustavila zbog očevida. Rekli su mi da su policajci bili u potjeri. Vidio sam tragove krvi na cesti - rekao je ćitatelj, ali 24 sata piše kako je policija i to demantirala. -Iz policije su nam rekli kako nije bilo ozlijeđenih – pišu 24 sata.
Prethodni članak
Sljedeći članak
NESREĆA U ZAGORJU: Policijsko vozilo sletjelo s ceste, očevid u tijeku
‘Ubojica cijena’ otvara prve trgovine Hrvatskoj. Dvije će biti i u Zagorju - za početak
Kreće isplata božićnice umirovljenicima u Zlatar Bistrici
Strašna tragedija: Poginuo radnik, navodno ga je kolega udario vozilom
Detalji strašne tragedije: Naletio na auto koji je stajao na crvenom, preminula žena
Astrolozi tvrde: Idući tjedan ova 3 znaka dobivaju novac kojem se nisu nadali ni u snu
Objavljeni detalji o muškarcu kojeg je policajac tukao u marici
Sudbina je izabrala jedan znak horoskopa - čeka ih neviđen uspjeh do kraja godine
Dodijeljene nagrade najboljim krapinskim sportašima: Krapina se poklonila Željku Rumbaku
Hranjenje ptica zimi
Black Friday u Vacomu: visoki popusti i red na blagajni!
Najljepši dar za vaš dom – svjež i zdrav zrak bez vlage i plijesni! Iskoristite posebnu akciju i ostvarite 40% popusta!
Zašto je Donja Stubica novo poželjno mjesto za život?
Black Friday: Uhvatite najbolje popuste
