ŠOK U SPLITU! Rijeka na prepunom Poljudu preokretom šokirala Hajduk
Odigran je veliki jadranski derbi. U 20. kolu SuperSport HNL-a, Hajduk je na prepunom Poljudu dočekao Rijeku. Utakmica je dodatno dobila na značaju, nakon što je Dinamo poražen u zaostaloj utakmici od Lokomotive, pa je prije ove utakmice Hajduk vodio sa 41 bodom, Rijeka je imala 38, a Dinamo 37.
Hajduk je poveo u 15. minuti. Sigur je poslao centaršut na drugu stranu šesnaesterca. Tamo je Kleinheisler, koji zavrće u sredinu, a Marko Livaja uz pomoć leđa Rokasa Pukštasa glavom pogađa za vodstvo. Gol je ipak pripisan Rokasu Pukštasu.
No u nastavku veliki preokret. Fantastičan gol u 55. minuti zabio je Jorge Obregon! Smolčić je ubacio iz auta, a Obregon, koji je ušao na poluvremenu, je sa Šarlijom na leđima čudesno nekim poluškaricama zakucao loptu u gol za 1:1. Spektakularan gol, možda i najbolji ove sezone.
Rijeka je zabila i nakon prekida u 62. minuti, kada se najbolje pred golom domaćina snašao Bruno Goda. No, javio se VAR i zbog granja rukom Gode gol je poništen.
No, u 75. minuti ni VAR nije mogao spasiti Hajduk. Šarlija je očajno reagirao i odbio loptu samo do Lindona Selahija koji strašnim udarcem iskosa s desne strane pogađa suprotni kut.
Da stvar bude gora po Hajduk, u sučevoj se nadoknadi ozlijedio Marko Livaja, koji je izvrnuo gležanja, a kako Hajduk više nije imao pravo na zamjene, do kraja nadokande, a koja je bila ogromna, preko 11 minuta, odigrao je sa 10 igrača.
Tako je Rijeka izbila na čelo ljestvice, sa 41 bodom, koliko ima i Hajduk, a Dinamo sa utakmicom manje zaostaje četiri boda.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Drama na moru zbog bure. Požar jedrilice, bura na dasci odnijela malu djecu...
FOTOGALERIJA: Bračni portreti iz Marije Bistrice
Vikend pred nama: Sunce, smijeh i neočekivane prilike!
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
