Prethodni članak
Sljedeći članak

Proradila i krapinska tržnica, prodavači zadovoljni

Među devet jedinica lokalne samouprave koje su spremne osigurati prodaju na tržnicama u našoj županiji je i Krapina


Među devet JLS koje su spremne osigurati prodaju na tržnicama u našoj županiji je i Krapina, koja je danas do podneva osigurala rad tržnice ‘po principu zelene tržnice’ na prostoru robnog sajma na parkiralištu u Ulici Frana Galovića, nasuprot zgrade FINE.

Posjetili smo krapinsku tržnicu i porazgovarali s prodavačima. OPG Branko Kvež nudi suhomesnate proizvode i bučino ulje. - Danas smo u Krapini i bit ćemo u Oroslavju u subotu. Tu u Krapini imamo stalne mušterije i jedva smo čekali da dođemo. Nema baš puno kupaca, ali još ljudi ne znaju za ovu odluku, bit će. Ovo je odluka donesena za pohvalu, no do Uskrsa je kratko razdoblje, trebalo je to malo prije organizirati. Ljudi se drže pravila i reda – rekao je Branko Kvež.

Zadovoljstvo dijeli i OPG Flajšman iz Maruševca koji se bavi presdanicama i uzgojem povrća. – Već dugo prodajemo u Krapini, od 1989. godine. Sada kada su nas vidjeli opet tu, ljudi su jako zadovoljni svježim povrćem i voćem. Ova situacija se dosta odrazila na naš posao. Ljudi se drže reda – kaže vlasnik OPG Flajšman, dodajući kako on line prodaja ipak nije ista kao uživo, kada ljudi mogu vidjeti povrće i birati.

Tržnica će raditi četvrtok i subotom od 8 do 12 sati. Iz Krakoma obavještavaju da se i nadalje proizvodi s tržnice možgu naručivati i putem online tržnice na Internet stranici Krakoma.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Pojačan je promet na gradskim cestama i obilaznicama. Moguća je vožnja u koloni s povremenim zastojima. Mjestimice mokrih ili samo vlažnih kolnika ima u središnjoj i sjeverozapadnoj Hrvatskoj, te Gorskom kotaru i Dalmaciji.  Zbog radov...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program