Pijan pokušao preplivati Savu nakon Thompsonovog koncerta da izbjegne gužvu, nije uspio
Foto: Robert Anic/PIXSELL/Ilustracija
Tri osobe završile su u rijeci Savi u alkoholiziranom stanju u subotu kad se održavao koncert Marka Perkovića Thompsona, prenosi Index.
Na rijeci je bilo devet spasilaca Crvenog križa sa četiri jet skija koji su ljude izvlačili iz Save.
- Nakon Thompsonovog koncerta imali smo jedno spašavanje i jedan pad s nasipa do vode gdje je osoba ozlijedila glavu pa smo imali izvlačenje osobe iz vode u tom trenutku nakon zbrinjavanja - rekao je Darko Gak iz Gradskog društva Hrvatskog Crvenog križa u razgovoru za Dnevnik Nove TV.
- Gospodin, po njegovim riječima, 50-godišnjak odlučio je, s obzirom da je bila gužva na mostu, da ide preplivati Savu jer mu je prekoputa bio parkiran motor da on može otići kući. Nepromišljena situacija - dodao je Gak.
Išao mokriti i pao niz nasip
Drugi muškarac (29), pod utjecajem alkohola, navodno je išao mokriti u rijeku te je pao niz nasip i udario glavom.
- Pao je niz nasip gdje je bilo dosta kamenja i velikih stijena - rekao je Gak i dodao da su ozljede bile takve da je bilo potrebno šivanje glave.
Intervenciju su imali i u 18:30 prije početka koncerta.
- Djevojka (35) išla je preplivavati Savu te je jako brzo uočena. Zbrinuta je pod velikim utjecajem alkohola - istaknuo je Gak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Premijer Plenković danas dolazi u Zagorje: Evo što je povod njegova dolaska
Rajčice vam sporo rastu i dozrijevaju? Dodajte im ovaj sastojak kao iskusni vrtlari
Hajdaš Dončić bez dileme: 'Neću se mijenjati, imam dovoljno utakmica u nogama za premijera'
[FOTO] Plenković u Zagorju otvorio novoizgrađeni Centar za starije osobe Lobor
BadlFest donosi glazbeni spektakl: Velika imena stižu u Krapinske Toplice!
Krvavi napad vatrenim oružjem: Muškarac ranjen, policija traga za počiniteljem!
Strašan prizor pred djetetom: Pijani muškarac tukao partnericu, razbijao po kući i urlao – neće u zatvor!
Nebo nagrađuje dobrotu: Tri znaka od 15. srpnja ulaze u život pun sreće i obilja
Stižu dobre vijesti za dio građana: uskoro počinje isplata, evo kome će sjesti novac!
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
