Petar Bočkaj odlazi iz Dinama! Našao je novi klub
Petar Bočkaj (27) napušta Dinamo te će karijeru nastaviti u redovima ciparskog prvoligaša Pafosa.
Podsjetimo, Bočkaj je u Dinamo stigao na Božić 2021. godine iz Osijeka u transferu vrijednom gotovo tri milijuna eura. Svi su očekivali da će popularni Pero Bombardero riješiti sve probleme na lijevom boku 'modrih', no on se nakon godine i pol pokazao kao jedan od najvećih klupskih promašaja, piše Tportal.
Bočkaj je za Dinamo odigrao 46 utakmica te zabio sedam golova uz još devet asistencija, no u ovom kratkom vremenu je stekao epitet igrača za 'male utakmice'. Realno, nogometaš kojeg je Dinamo platio 2,7 milijuna eura iz neke bonuse nije pokazao baš ništa. Zato je razlaz i logičan, trener Dinama Igor Bišćan ne vidi ga u svojim planovima pa je jedna od mogućnosti bila i Bočkajev povratak u Osijek. No, to se nije ostvarilo jer se Dinamo i Osijek nisu mogli dogovoriti oko podjele troškova njegovih plaća dok bi bio na posudbi.
A sad je 'talačka kriza' napokon riješena na zadovoljstvo obiju strana - Petar Bočkaj odlazi iz Dinama! Karijeru će nastaviti u redovima ciparskog prvoligaša Pafosa u kojem će ga dočekati nekadašnji suigrač iz Osijeka, golman Ivica Ivušić. Bočkaj je navodno imao i ponudu belgijskog Standarda iz Liegea, ali ciparski je klub bio brži i uvjerljiviji. Za sada je poznato da Bočkaj iz Dinama u Pafos odlazi na jednogodišnju posudbu s pravom otkupa, piše Tportal.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
