Otvoreno novo dječje igralište na veselje polaznika Dječjeg vrtića Cvrkutić
Pored Dječejg vrtića Cvrkutić otvoreno je novo dječje igralište, peto na području Grada Oroslavja. Simboličnim su ga rezanjem vrpce otvorili gradonačelnik Oroslavja Viktor Šimunić i ravnateljica vrtića Sunčica Terešak.
Vrijednost projekta iznosila je 50-ak tisuća eura, a polovicu je sufinanciralo Ministarstvo demografije.
- Iskoristili smo potencijal, zemlju koja je zjapila prazna 30, 40 godina. Prije par godina je nadograđen dječji vrtić, djece ima jako puno i mislim da je bilo adekvatno da se igralište proširi i da ga djeca mogu koristiti, da ima mjesta za sve i da svi mogu uživati - istaknuo je gradonačelnik Šimunić.
Dodao je i kako u izgradnju kreće i šesto igralište, a za sedmo je potpisan ugovor kojim je od Ministarstva demografije odobreno novih 50 tisuća eura.
Ravnateljica vrtića Sunčica Terešak rekla je da se godinama čekalo da se ovo igralište uredi, a sada je ta potreba prepoznata i igralište je opremljeno novim spravama. - Imamo i „stari” dio igrališta, ali ovaj novi itekako znači i klinci su presretni. Imamo 128 djece i trebamo veliki prostor za kretanje i igru - naglasila je ravnateljica Terešak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stiže još jači snijeg: DHMZ podigao stupanj upozorenja za Zagorje, Zagreb, Međimurje, Podravinu...
Novi detalji tragedije: Vozač preminuo na licu mjesta, dijete iz drugog auta teško ozlijeđeno
Nesreća: Sudarila su se dva auta, jedan je sletio u kanal, očevid je u tijeku
Povlači se čak 9 proizvoda tvrtke Nestlé: 'Ne dajte ih djeci, vratite ih u dućane, vraćamo novac'
Meteorolog otkrio do kad će padati snijeg: 'Nakon toga stiže novo upozorenje'
Ova 2 znaka danas dobivaju sretnu vijest koju odavno čekaju
Astrolozi najavili: 2026. mijenja ritam! 3 znaka čeka bogatstvo, a 1 ozdravljenje
'Tri kralja' u Zagorju organizirala Kuburaško sprepucavanje i krvavicijadu
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
