Nevjerojatno: Još jedan proizvod se povlači s polica trgovina
To je treći proizvod koji se danas povlači...
Državni inspektorat RH je s tržišta opozvao instant rezance Lucky Me, proizvedene u Tajlandu, zbog utvrđenog 2-klor-etanola, priopćila je u srijedu Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu (HAPIH). Riječ je o proizvodu Instant rezanci, Lucky Me Pancit Canton Chilimansi, neto 60g, s oznakom “najbolje upotrijebiti do 23.9.2022.”
Povlači se isključivo taj proizvod, proizvođača Monde Nissin Co., LTD., Tajland, dobavljača UNIONTRADE S.p.A., Peschiera, Italija. Na hrvatsko tržište ga stavlja tvrtka LITTLE MANILA j.d.o.o. iz Zagreba.
Iz Državnog inspektorata ističu da proizvod nije u skladu s EU Uredbom u područjima sigurnosti hrane.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
Ogroman interes za ''Svadbu'' i u Kinu Marija Bistrica
HZMO poslao važnu poruku roditeljima. Nemojte zakasniti
Danas poslijepodne teška nesreća. Poginuo 63-godišnji vozač
KONAČNO: Evo tko se vratio u Dinamo
U 14 sati "zagorski'' derbi, u 18 sati Zabok dočekuje Dubrovnik
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
