NAKON POBJEDE U ZAGORJE: Predsjednik Milanović stiže u Krapinsko-zagorsku županiju
Krapinsko-zagorska županija, kao ponosni nositelj titule Europske poduzetničke regije 2025., organizira Regionalni investicijski summit Zagorje 2025., koji će biti održan 22. siječnja u prostoru Re-generatora u Zaboku. Ovo prestižno međunarodno događanje okupit će vodeće stručnjake, donositelje odluka i predstavnike akademske zajednice kako bi raspravljali o ključnim globalnim trendovima konkurentnosti, održivom razvoju i značaju Krapinsko-zagorske županije kao Europske poduzetničke regije za 2025. godinu.
Važnost summita prepoznao je i predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović, koji će svojim obraćanjem zaključiti ovo događanje koje se organizira s ciljem razmjene ideja, predstavljanja novih inicijativa te jačanje suradnje među dionicima koji oblikuju budućnost hrvatskog i europskog gospodarstva. Župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar imat će izlaganje pod nazivom „Kuda idemo“, dok će razloge proglašenja Županije Europskom poduzetničkom regijom podrobnije predstaviti direktorica njezinog Poduzetničkog centra Helena Matuša. Ravnatelj Regionalne energetsko-klimatske agencije Sjeverozapadne Hrvatske dr.sc. Julije Domac iznijet će Zeleni plan za Zagorje. Kandidatkinja Stranke europskih socijalista za Predsjedništvo Europskog odbora regija Kata Tüttő govorit će o samom značaju europskih poduzetničkih regija. U panel diskusiji Globalni trendovi konkurentnosti sudjelovat će dekanica Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu prof. dr.sc. Sanja Sever Mališ i dekan Ekonomskog fakulteta Sveušilišta u Rijeci prof. dr.sc. Saša Drezgić.
Okupljene na summitu pozdravit će i izaslanica ministra regionalnog razvoja i fondova EU, državna tajnica Zrinka Raguž, ravnatelj zakonodavnih poslova u Europskom odboru regija Thomas Wobben, izaslanica gradonačelnika Grada Zaboka i voditeljica projekta re-GENERATOR Valentina Đurek te pročelnica Upravnog odjela Krapinsko-zagorske županije za javnu nabavu i EU fondove Vlatka Mlakar.
Svi zainteresirani događanje mogu pratiti na platformama Zoom i Youtube, 22. siječnja od 12 sati, preko sljedećih poveznica:
https://us02web.zoom.us/j/85477160337?pwd=RrOydQMtdoJAFHprWaXMbO8grZ7852.1
https://youtube.com/live/IiwwPwKEjdg
Ovaj sadržaj je sufinanciran sredstvima Fonda za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elekroničkih medija
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
Promjena dolazi prema Hrvatskoj: Velika je naznaka da će se to dogoditi
Najbolji božićni kolačić Grada Zlatara ispekla Ana Vučković Klarić
Nove utakmice mladih snaga Zagorca
Zagorski HDZ: "Zagorski SDP viče 'Držite lopova' u akciji 'spašavanja vojnika Kolara'!"
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
