'Ljetna pozornica' u Oroslavje dovodi vrhunsku zabavu, a netko će na tomboli osvojiti čak 7000 eura!
Oroslavje će od 13. do 17. kolovoza postati jedno od najzanimljivijih mjesta za provod. Naime, tada počinje 'Ljetna pozornica grada Oroslavja', koja ove godine dovodi brojna velika glazbena imena, koja garantiraju dobru zabavu.
Kako je na današnjoj konferenciji za novinare najavila pročelnica Grada Oroslavja Suzana Ceboci Čiček, 13. kolovoza nastupit će Dalmatino, 14. kolovoza Doris Dragović, 15. kolovoza Haris Džinović, 16. kolovoza Stela Rade kao predgrupa, Dubioza kolektiv kao glavni izvođač, i nakon njih Krankšvester.
- 17. kolovoza na redu je tradicionalno izvlačenje tombole, a glazbeni izvođači su Podvinčani. Naša tombola je prepoznata na nacionalnoj razini i raste iz godine u godinu. Prošle godine ukupni fond nagrada je iznosio 37.209 eura, ove godine je 46.000 eura. Hvala poduzetnicima koji su prepoznali našu tombolu, javljaju se i žele u njoj sudjelovati i sa svima imamo odličnu suradnju. Ove godine glavnu nagradu je osigurao Eko -flor Plus u iznosu od 7000 eura, ukupan broj nagrada je 122, a centralna proslava se odvija na Oro trgu – najavila je Ceboci Čiček.
Direktorica TZ grada Oroslavja Maja Šijan istaknula je Obiteljski kutak u Parku Vranyczany, s najvećim brojem napuhanaca. – Već vikend prije same manifestacije bit će omogućeno posjetiteljima da dođu u Obiteljski kutak, od 8. do 10. kolovoza u uredovno radno vrijeme. Što se tiče održavanja 'Ljetne pozornice', od 13. do 17. kolovoza u Parku Vranicani nas očekuje zabavni program i najveći broj napuhanaca, s time da smo ove godine išli sa simboličnom cijenom od 10 eura po djetetu ili po osobi, tako da omogućujemo da svim bude prihvatljivo. Tu će biti i veći broj ugostitelja koji će pružiti svoje usluge, kao i zabavni dio programa – najavila je Šijan.
Dodala je da djecu i mlade očekuju i kreativne radionice koje će voditi Oroslavčanka Marijana Brcko kroz svih pet dana, a bit će organizirana i radionica Pain&Gin koju će voditi Oroslavčanka Ivana Grbec. - Imamo otvoreni poziv za izlagače na Ljetnoj pozornici kojih možemo primiti do 50, uvjeti i poziv s prijavnicom su objavljeni na društvenim mrežama TZ i na web stranici Turističke zajednice, a poziv traje do srijede 23.7. do 12 sati – rekla je Maja Šijan.
Dodala je da će za vrijeme trajanja manifestacije cesta biti zatvorena od rotora kod crkve UBDM do pekarnice Pekom od 0 do 24, te dio od rotora kod crkve do igrališta odnosno sportskih svlačionica, s time da će na rotorima biti omogućen biti prolaz vozila, koja će moći koristiti alternativne smjerove.
Cijena tombole po komadu je 5 eura, a tiskano ih je 7962 komada. - Prodajna mjesta tombole bit će na Oro trgu u popodnevnim i jutarnjim satima, ispred trgovine Krk u centru u jutarnjim i popodnevnim satima, Trgovina Krk Supermarket na zaobilaznici u jutarnjim i popodnevnim satima, Caffe bar Roses, Gradska knjižnica, TZ Grada Oroslavja i park Vranyczany svako popodne od 17 sati. Ove godine dodali smo novo pravilo za izvlačenje - u slučaju da bude kiša, prolongiramo tombolu za izvlačenje na sat vremena, a ako se uvjeti ne poboljšaju, izvlačenje tombole se seli u Dom kulture. Sv koji su kupili tombolu trebaju biti prisutni na izvlačenju – istaknula je direktorica.
Zdenko Komorčec ispred Eko- Flor Plusa istaknuo je da mu je drago što Eko – Flor i ove godine može biti sudionik u nagradnoj igri Ljetne pozornice u Oroslavju kao glavni sponzor.
Na kraju, upućen je i apel posjetiteljima, što se tiče parkiranja za vrijeme trajanja manifestacije. -Parkirališta na području grada su kod groblja, u industrijskoj zoni, u centru, a ta će se prva popuniti. Molimo da svaki posjetitelj ne dođe sam svojim autom, što iziskuje puno već broj parkirnih mjesta, dogovorite se, skupite u jedno vozilo. Kad se popuni parkiralište u centru, zaštitarske službe će preusmjeravati vozila na druga parkirališta. Sve informacije moći će se pronaći i na društvenim mrežama – rečeno je na pressici.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Potres zatresao Hrvatsku: Zabilježeno podrhtavanje tla, oglasila se Seizmološka služba
Uhićeni poznati direktor i njegova supruga
Pekari u tijesto za krafne uvijek dodaju žlicu ovoga: Zato su mekane, šupljikave i nisu previše masne
Djevojka u Zagorju ispala iz traktorske prikolice, helikopter je odvezao u KBC Zagreb
DORH pokrenuo istragu: Iz vrtića nestalo gotovo 140.000 eura
Stravična nesreća: Jedna osoba poginula, druga prevezena u Opću bolnicu
Policija upala Zagorcu u kuću i pronašla brdo oružja, drogu, streljivo...
Brojne promjene po župama: Jedan zagorski župnik umirovljen, dva premještena
[FOTO] Zabava, igra i osmijesi obilježili tradicionalni Dječji dan u Loboru
Unutar 3 sata u Zagorju dvije vozačice skrivile iste nesreće: Dvije osobe završile u OB Zabok
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
