Koncert najmlađih polaznika Glazbene škole u Mariji Bistrici
Na sam blagdan sv. Nikole u Domu kulture u Mariji Bistrici održan je koncert polaznika Osnovne glazbene škole pri OŠ Marija Bistrica. Nastupili su učenici od prvog do trećeg razreda glazbene škole i jedan učenik četvrtog razreda, pa je nekima to bio i prvi nastup uopće.
Nastupilo je 60-tak polaznika. Za ovaj su ih veseli nastup pred roditeljima i prijateljima pripremili profesori i profesorice: Antun Ivić, Jelena Lelas, Dina Katnić, Branimir Norac, Mislav Sviben, Svjetlana Vlainić, Marko Markuš, Ivana Pavlović, Tanja Da Silva, Luka Norac, Jurica Tušek, Ivan Šarkanj i Tatijana Lenart. Za klavirsku suradnju zadužena je bila prof. Dina Katnić, a cijelim događajem upravljao je voditelj škole prof. Dinko Krstinić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Nakon uspješnog nastupa u Rugvici Đidara u subotu organizira Kup Hrvatske u assautu
AK Zagorje najbolji je hrvatski rally klub po drugi puta u povijesti
Dnevni horoskop za početak tjedna
[PROGNOZA VREMENA] Stiže promjena vremena
Jak potres pogodio Afganistan, raste broj mrtvih i ozlijeđenih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
