Jubilej za pamćenje: Bivši maturanti nakon 60 godina ponovno zajedno
Foto: Srednja škola Bedekovčina/Facebook
Kako bi proslavili jubilejnu 60. godišnjicu mature, u prostoru Srednje škole Bedekovčina okupili su se bivši učenici smjera tehničara građevne industrije i građevnih materijala, koji su maturirali 1965. godine.
Na Facebook stranici Srednje škole Bedekovčina objavljene su i fotografije koje prikazuju kako su bivši učenici proveli vrijeme u posebnoj i emotivnoj atmosferi. Prisjetili su se školskih dana, svojih profesora i zajedničkih uspomena.
Prethodni članak
Sljedeći članak
HOROR U ZAGORJU: Top iznenada opalio i raznio muškarca
ZAGORJE TUGUJE: Top je danas usmrtio Srećka, poznatog 'lovca na traktore'
Preminula je poznata hrvatska glumica (71). Pamtit ćemo je po ulogama u kultnim serijama
Policija u Zagorju zaustavila vozača (50) pa uslijedio šok: Uhićen je i doveden na sud!
Počinje 5 godina sreće za 3 znaka: Od 10. travnja im kreće najbolje vrijeme u životu, novca će biti za sve!
Horoskop za 7. travnja: Utorak za 2 znaka donosi neočekivani financijski dobitak, za 1 ljubavnu poruku
Novac im pada s neba: Ova 2 znaka ulaze u financijsko čudo i brišu sve dugove
Mladost Zabok uvjerljiva, slavio i Golubovec
Pobjede vodeće dvojke
Svi pričaju o ovoj zgradi koja se gradi u srcu Zagorja
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
