Prethodni članak
Sljedeći članak

[IZ POLICIJSKE BILJEŽNICE] U nesrećama jedna osoba teže ozlijeđena

Na prometnicama naše županije zabilježeno je šest prometnih nesreća


Tijekom proteklog vikenda evidentirano je jedno kazneno djelo krađe, jedno kazneno djelo teške krađe i jedno kazneno djelo širenja i prenošenja zarazne bolesti, objavila je PU KZ.

Na prometnicama naše županije zabilježeno je šest prometnih  nesreća.

Pet ih je bilo s materijalnom štetom i dogodile su se u Donjoj Stubici zbog nepropisnog obilaženja, zatim u Stubičkoj Slatini zbog ne držanja potrebitog razmaka između vozila, te u Vižovlju, Kolokovcu i Tuheljskim Toplicama uslijed neprilagođene brzine, s time kako je vozaču koji je skrivio prometnu nesreću u Tuheljskim Toplicama očitano 1,71 promil alkohola u organizmu.

U Svetom Križu do prometne nesreće došlo je također uslijed neprilagođene brzine, a u toj prometnoj nesreći jedna je osoba zadobila teške tjelesne ozlijede.

Od počinjenih prekršaja za izdvojit su jedan prekršaj držanja životinje bez nadzora i jedan prekršaj iz Zakona o šumama.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program