Htio pregaziti policajca, a ovaj pucao za njim
Zagorska policija privela je 24-godišnjeg Anđelka H. iz Huma na Sutli. On je jučer u 20.10 sati u Humu na Sutli vozeći
Zagorska policija privela je 24-godišnjeg Anđelka H. iz Huma na Sutli. On je jučer u 20.10 sati u Humu na Sutli vozeći osobni automobil zaustavljen od policajaca. U namjeri da im pobjegne vozilom je krenuo unatrag, a potom uz proklizavanje kotača krenuo prema policajcu.
Kako bi izbjegao nalet vozila, policajac se izmaknuo odskočivši van ruba kolnika, a osumnjičeni je u u bijegu lijevom bočnom stranom vozila udario u stražnju lijevu stranu zaustavljenog vozila u kojem se nalazio drugi policijski službenik.
Prilikom bijega policajac je upotrijebio i vatreno oružje ispalivši hitac u stražnji čelični naplatak automobila, no bjegunac nije ozlijeđen.
Traganjem, u 20.50 sati pronađen je automobil osumnjičenog, a u 22.55 i osumnjičeni. Prilikom pretrage vozila i stana osumnjičenog pronađen je i metak kalibra 44 mm.
Izvor: Večerni list
Prethodni članak
Sljedeći članak
Pekari u tijesto za krafne uvijek dodaju žlicu ovoga: Zato su mekane, šupljikave i nisu previše masne
Djevojka u Zagorju ispala iz traktorske prikolice, helikopter je odvezao u KBC Zagreb
Potres zatresao Hrvatsku: Zabilježeno podrhtavanje tla, oglasila se Seizmološka služba
Uhićeni poznati direktor i njegova supruga
DORH pokrenuo istragu: Iz vrtića nestalo gotovo 140.000 eura
Stiže velika promjena za novčanice eura
Novo u Zagorju: Juhice i variva 'za van' postale su hit, vlasnica otkriva detalje
Zagorski Zagići ponosno predstavljali školu na državnoj završnici Plazma Sportskih igara mladih
Roditeljima najmlađih Loboraca uručene potpore kao znak dobrodošlice
Od 1. kolovoza novčanik puca po šavovima: Ova 4 znaka privlače bogatstvo poput magneta
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
