[FOTO i VIDEO] Zabok ponovno oduševio: Trgom se orili hitovi Borisa Novkovića
Još jedna proljetna večer pretvorila je zabočki trg u pravo koncertno središte. U sklopu bogatog svibanjskog programa, sinoć je nastupio legendarni Boris Novković sa svojim bendom i priredio glazbeni spektakl koji će se još dugo prepričavati. Publika je pjevala uglas, a energija između izvođača i gledatelja bila je – za deset.
CIJELU FOTOGALERIJU POGLEDAJTE OVDJE.
- Kakva lijepa energija sinoć na trgu. Hvala Borisu Novkoviću, njegovom fenomenalnom bendu i vama, draga naša, brojna publiko - poručuju iz Grada Zaboka.
Današnja večer donosi još jedan u nizu koncerata na Vodospremi gdje će nastupiti Zorica Kondža. Bit će to još jedan u nizu fenomenalnih koncerata na 'krovu grada'. Osim događanja koja su u direktnoj organizaciji Grada Zaboka, čitav će svibanj obilovati zanimljivim kulturnim i sportskim događanjima koje organiziraju udruge i ustanove. Bit će tu već nadaleko poznati Zagorje Trekk 24. svibnja, Ku-ku-ri-ku obiteljski sportski dan 31. svibnja, 'Beer&Walk' 17. svibnja, predstave u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta, promocije knjiga u gradskoj knjižnici te brojna druga događanja. Vidimo se u svibnju u Zaboku – poručili su iz Grada Zaboka. - I ove smo se godine potrudili pripremiti bogat program u kojem će svatko pronaći nešto za sebe. Od zagorske glazbe, preko svima dobro poznatih hitova pa do sadržaja za najmlađe, sve to je dio našeg programa. Naravno, bit će tu i bogata gastro ponuda naših ugostitelja. Zahvaljujemo svima koji su uključeni i pomažu – rekli su iz Grada Zaboka. Sva događanja podupire i Turistička zajednica Srce Zagorja kao i Hrvatska turistička zajednica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nesreća u Zagorju: Četiri osobe Hitna odvezla u OB Zabok
Tužna vijest: Preminula ugledna hrvatska liječnica (44)
Obojite jaja sodom bikarbonom: Izgledaju božanstveno, a sve je gotovo za 10 minuta
Stiže novi šok: Evo koliko bi od utorka moglo koštati gorivo u Hrvatskoj
Teška nesreća u Zagorju: Vozač završio s teškim ozljedama
Pitali smo Zagorce koliko će potrošiti za uskrsni blagdanski stol
FOTO: Penjač pao niz stijene, odvezli ga helikopterom
Dođite navijati za žute lavove! KK Zabok sutra u goste dolazi GKK Šibenka
FOTO s mjesta drame: Spuštali se 'zip lineom' i zabili u stijenu. Spašavao ih HGSS
Neočekivani blagoslov u travnju – jedan znak dobiva sve što je oduvijek želio, i to brže nego što misli
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
