Dani otvorenih vrata Dječjeg vrtića ‘Ivančica’ u Loboru
Novi loborski dječji vrtić vrata otvara u subotu 4. rujna od 12 do 16 sati
Novi dječji vrtić u Loboru, vrijedan gotovo 10 milijuna kuna, idućeg otvara vrata svojim polaznicima i počinje s radom. Nakon tehničkog pregleda vrtića, u četvrtak je obavljen završni pregled i pripreme za Dane otvorenih vrata koji će se održati u subotu, 4. rujna.
Kapacitet 80 – ero djece
– Dokumentacija je spremna, većina namještaja i opreme je postavljena, a dio stiže još tijekom mjeseca, a čeka se još dostava sprava za dječje igralište na otvorenom. Veseli me da je kapacitet vrtića 80 – ero djece i da smo puni, da je veliki interes roditelja, svi su sretni, zadovoljni i uzbuđeni. Ovo je jedan kapitalni, povijesni projekt za Lobor, a najbitnije je da smo dobro izračunali kapacitet – zadovoljna je načelnica Općine Lobor Ljubica Jembrih.
Nova budućnost
Vjeruje da će vrtić pomoći i da se djeca više zadržavaju u Loboru, odnosno da OŠ Franje Horvata Kiša ima više polaznika i da se djeca ne upisuju u škole u okolnim općinama. - Možemo tu povezati školu i vrtić, tu se vidi da Lobor ima djece. U vrtiću djeca imaju ekipu i roditeljima je onda teško odvajati dijete. Stoga, otvorenje ovog vrtića je otvorenje neke nove budućnosti za Lobor, za našu školu i općenito za cijeli život tu u Loboru – ističe načelnica Jembrih. Zapoleno je 13 ljudi, od odgajatelja do tehničkog osoblja.
- To je isto lijepi broj novih radnih mjesta u Loboru, koji je malo mjesto, nije gospodarski razvijeno i svako radno mjesto je dobro došlo, a imamo ih u planu još, vidjet ćemo što treba nadograđivati. Veselim se radu s ovom ekipom i vjerujem da će zajedničkom komunikacijom ova ustanova biti stvarno na mjestu gdje bi trebala biti te da će roditelji biti zadovoljni, a da će djeca imati adekvatnu stručnu skrb u vrtiću – zaključuje Ljubica Jembrih.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lovorov list potopila u maslinovo ulje i dobila pravo čudo za organizam!
Stižu im nebeski darovi: Ova 3 znaka do kraja zime rješavaju sve financijske probleme
U tijeku velika akcija USKOK-a u Zagorju i Zagrebu. Više je uhićenih, doznaju se prvi detalji
Rok je 31. siječnja: Ovo trebate učiniti da ne izgubite pravo za plaćanje
VAŽNO: Porezna uprava uputila obavijest građanima
Novi detalji: Prijevoznik iz Dugog Sela pronalazio vozače koji su kamionima prevozili drogu
Pretovarna stanica Zabok u sustavu RCGO Piškornica započinje s probnim radom
Veliko međunarodno priznanje Muzejima Hrvatskog zagorja na PR Roman Forumu u Rimu
Šok u Zagorju: Platio više od 10.000 eura za radove, izvođač nikad nije došao
Zagorec stigao u policiju: 'To je moja hiža.' Sad je u gadnim problemima
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
