Prethodni članak
Sljedeći članak

ČRNJEVIĆ: 'Ljudi s naše liste jako dobro znaju kakav je put do uspjeha i rezultata koji postižu, a ne ovise o nikome'

Na našoj listi su ljudi koji su bivši sportaši, sportski djelatnici, dokazani u svojim klubovima i udrugama te poduzetnici, rekao je predstavljajući nezavisnu listu njen nositelj Dragutin Črnjević Čiko


Dugogodišnji trener KK Zabok Dragutin Črnjević Čiko nositelj je nezavisne liste za Gradsko vijeće Zaboka.

'Naša nezavisna lista je jedina nezavisna lista jer na njoj nemamo bivših političara, bivših gradonačelnika, dugogodišnjih članova Gradskog vijeća, predsjednika Gradskog vijeća. Znači, to je nezavisna lista formirana na način da ni jedna osoba na njoj nije u političkoj stranci ili se morala ispisati iz svoje stranke da bi došla na ovu listu. Mi možemo doprinijeti razvoju grada svojim radom i doprinosom u Gradskom vijeću jer nemamo predstavnika liste koji bi bio kandidat za gradonačelnika. Samim tim dokazujemo da niti smo koga pitali, niti bi  koga pitali 'kaj bi ti štel biti', jer ne dijelimo ništa. Na našoj listi su bivši sportaši, sportski djelatnici, dokazani u svojim klubovima i udrugama te poduzetnici. Oni jako dobro znaju kakav je put do uspjeha i rezultata koji postižu. Ne ovisimo o nikome, rekao je predstavljajući listu njen nositelj Dragutin Črnjević Čiko. Istaknuo je da nemaju podršku niti jedne stranke. Dodao je da će se nakon početka kampanje potruditi da građanima, biračima, glasačima što bolje prezentirati to o čemu pričaju. 'Poštujemo sve konkurente, druge stranke, nezavisne liste. Gradsko vijeće je mjesto gdje treba biti dobra, radna atmosfera, 's glavama skupa' da se napravi nešto u interesu grada', zaključio je Črnjević.

Karla Bartolin rekla je da se kandidirala na nezavisnu listu Dragutina Črnjevića prvenstveno jer voli Zabok. 'Želim za naš grad nešto pozitivno, želim da naš grad napreduje. Predstavljanje nam je ispred nove sportske dvorane, okrećemo se k novom, pozitivnom, smatramo da su djeca i sport budućnost, ono što nosi ime grada i po čemu je Zabok i prepoznatljiv. Središnjica smo s trgovačkim centrima, ima puno ljudi koji se slijevaju u Zabok zbog toga, ali slijevaju se i zbog različitih sportova i treninga. Mi smo mala meka ove županije. Kandidirala sam se i zbog toga jer vjerujem u sve ljude koji su na listi, u svakog pojedinca, svaki pojedinac s naše liste može jako puno doprinijeti i ima puno pozitivnih ideja. Osvrćemo se u svojem programu i na problem prometne infrastrukture koja muči Zabok zadnje dvije godine i još će u nedogled, ukoliko se nešto ne promijeni – rekla je Karla Bartolin.


Davorin Posavec rekao je da želi Zabok učiniti još ljepšim i ugodnijim za život. 'Svi znamo probleme koje ima, ali naši sugrađani, ljudi s kojima smo razgovarali, jasno su nam izrekli neke svoje želje, a mi ćemo se truditi da zadobijemo njihovo povjerenje i da nam 16. svibnja daju glas kako bi mi te ciljeve i želje pomogli ostvariti kroz sudjelovanje u Gradskom vijeću – rekao je Posavec.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Pojačan je promet na gradskim prometnicama i obilaznicama. Zastoji su povremeno na dionicama cesta gdje traju radovi. Vozačima savjetujemo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. NAJAVA RADOVA ZA VEČERAS (05./06. SVIBNJA...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program