Batarelo: ''Duhovno ćemo osvojiti cijelu Hrvatsku''
I prošle subote na Trgu Bana Josipa Jelačića u Zagrebu katolički muževi molili su krunicu
I prošle subote na Trgu Bana Josipa Jelačića u Zagrebu katolički muževi molili su krunicu. Organizator moljenja krunice sa raznim nakanama svake prve subote u mjesecu Vice John Batarelo, na svom je Facebook profilu komentirao ovo događanje, usput se obračunavši sa medijima, za koje nije štedio ni uvrede.
Pročitajte njegovu objavu u cijelosti i doslovno prenesnu.
Što je moglo ujediniti i staviti na aparate Dežulovića, Tomića, Šimičićevića, Porobiju, Drempetića i slične woke piskarala i njihove tzv. "novinarske" kuće (Imbex, Yutarnji, 24časa, itd.) da bombastično, panično i lažno pišu?
Odgovor:
katolički muževi koji mole svaku prvu subotu na trgu jednu... krunicu.
Da, da, ponoviti ću opet:
obični katolički očevi, sinovi, mlađi i stariji muškarci koji mole svaku prvu subotu na trgu bana Jelačića u Zagrebu i drugim dijelovima Hrvatske... krunicu.
Ali sada za woke luzere to više nije obična molitva krunice nego u klasičnim udbaškim i ljevičarskim manirima stvorila su se "kontraverze". Primjerice:
* tko stoji iza toga???
* kako smiju moliti bez žena?
* što katolici rade na javni prostor (mrš natrag u sakristije);
* kako smiju o čednosti i moralu?
* kako smiju zahtjevati da muškarac bude glava kuće?
* kako smiju moliti za svoju obitelj?
* kako smiju braniti nerođenu djecu?
* krunica označava teroristički napad
* promoviraju ustaštvo - oni su "klerofašisti"
* oni su dio velike mračne međunarodne mreže da katolici preuzmu cijeli svijet, s puno novaca i dvoraca, i povezani su sigurno i s Trumpom, itd, itd.;
* vraćaju nas u srednji vijek
* ti katolibani stvaraju Hrvatistan, to jest duh Afganistana u Hrvatskoj (ova mi je baš smiješna 😂)
* razbijaju "sekularnu" Hrvatsku (baš smiješan mit o sekularizmu)
* zagovaraju nasilje protiv žena (moleći za svoje obitelj...)
* tu je i po neki seks skandal
(slobodno nadodajte...)
Vi woke sekularisti ste baš smiješni i tako jednostavno predvidljivi. Uvijek iste dosadne šprance. Kaj, nemrete dečki ništa novo smisliti???
Što mislite da ne kužimo vaše glupe igre, iskaz "moći" i laži? 🤪
Ali hvala vam za besplatni PR, samo će te pomoći da još više pravi katoličkih faca dođu na trg. Nema predaje pred luzerima kao što ste vi.
By the way... već smo duhovno zauzeli središnji prostor Hrvatske (trg bana Jelačića) i ne da ga nećemo predati, nego ćemo duhovno osvjati cijelu Hrvatsku. Časna riječ.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Policija objavila ozbiljno upozorenje stanovnicima Zagorja
Strašna nesreća u Zagorju: Dvoje teško ozlijeđenih odvezeno u OB Zabok
Nova akcija USKOK-a: Uhićen legendarni hrvatski nogometaš
Tijesto za štrudlu vam uvijek ispadne pretanko i suho? Rješenje je jednostavnije nego što mislite
Strava u našem kraju: Pronađeno tijelo muškarca, oglasila se policija!
UPALJENI GENERATORI: Evo gdje tuča najviše prijeti
Veliki udar: Najveći trgovački lanac u Hrvatskoj ostao bez 1000 zaposlenih
Sveti Križ Začretje dobiva prvo bike odmorište s vidikovcem u Hrvatskom zagorju
[FOTO] Srednja škola Zlatar uskoro u novom ruhu: Završava velika energetska obnova vrijedna više od 1,5 milijuna eura
[FOTO] Rekonstrukcija ceste Lovrečan–Zlatar ulazi u završnicu: 'Sigurnost i kvaliteta prometa uvijek su na prvom mjestu'
Neka vrućina radi za vas: Ovoga ljeta visoke temperature u Hrvatskoj donose i visoke popuste, saznajte kako!
Vidite li ovog kukca u dvorištu? Nemojte ga tjerati, učinit će vam veliku uslugu
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
