Prethodni članak
Sljedeći članak

'Apeliram na sve da se pridržavaju svih mjera, nošenja maski i fizičke distance'

Bojana Mahmutović ispred Zavoda za javno zdravstvo KZŽ istaknula je da je situacija u našoj županiji i dalje pozitivna


Bojana Mahmutović ispred Zavoda za javno zdravstvo KZŽ istaknula je da je situacija u našoj županiji i dalje pozitivna. – Imamo još 2 pozitivna slučaja, a od 27. svibnja, ako ne bude novih, trebali bismo i zadnju osobu proglasiti ozdravljenom. Apeliram na sve da se pridržavaju svih mjera, nošenja maski i fizičke distance, to bi trebalo postati uvriježeno bez obzira na dobru epidemiološku situaciju, jer ne znamo u kojem času može doći dio povratka epidemije – rekla je dr. Mahmutović.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Zbog radova i privremene regulacije prometa na pojedinim dionicama autocesta te državnih i ostalih cesta vozi se usporeno, uz povremene zastoje. Također, smetnje su moguće i u gradskom prometu, zbog veće gustoće prometa na gradskim cestama i ...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program