Traju audicije za "Prvi glas Zagorja"
Udruga za kulturu, zabavu i šport “ iz Svetog Križa Začretja tradicionalno organizira kulturno, zabavnu i šport
Udruga za kulturu, zabavu i šport “ iz Svetog Križa Začretja tradicionalno organizira kulturno, zabavnu i športsku manifestacije” Tjedan kulture, zabave i športa “.
U sklopu manifestacije održava se i festival pjevača amatera “ Prvi glas Zagorja “.
Slikovito mjesto Sveti Križ Začretje , u srcu Krapinsko zagorske županije i ove godine po tridesetsedmi put poziva i s dobrodošlicom dočekuje svoje goste i prijatelje na programe “ Tjedna kulture, zabave i športa” , koji se ove godine održava od 20. do 27. kolovoza
Audicije će se održati :
- u Zaprešiću u Pučkom otvorenom učilištu, petak, 13. svibnja 2005. u 17 sati.
- u Samoboru u Pučkom otvorenom učilištu, petak, 13. svibnja 2005. u 19 sati.
- u Velikoj Gorici u Umjetničkoj školi, subota, 14.svibnja 2005. u 16 sati.
- u Sv. Križu Začretju u Staroj školi na Trgu, subota, 21.05.2005. u 17 sati.
Prijaviti se mogu kandidati od 15 do 25 godina, a na audiciju trebaju sa sobom donijeti notni materijal, cd ili audio zapis.
Pobjednik festivala stječe pravo nastupa kao debitant slijedeće godine na Krapinskom festivalu, a izvođač najbolje zabavne pjesme stječe pravo nastupa na jednom od festivala zabavne glazbe.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Muškarcu (86) stablo prikliještilo dio tijela, prevezen je u OB Zabok
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Preminula je Vedrana Rudan
Policija upala u zgradu HDZ-ove županije!
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
