Zaslužena pobjeda Trnja u Maču

U utakmici 26. kola III. HNl-središte krajnji rezultat bio je 0:2.

Nogometaši Trnja zasluženo su slavili u Maču protiv domaćeg Gaja u utakmici 26. kola III. HNl-središte. Krajnji rezultat bio je 0:2. Nakon lošeg prvog poluvremena, sve bitno za utakmicu dogodilo se u sadržajnijem drugom dijelu u kojem su bolji bili gosti. Vodeći pogodak na neki način najavio je Guja u 54. minuti, no domaćeg vratara Horvata spasila je vratnica. No Horvatu nije bilo spasa u 61. minuti kada je Darojjković poentirao nakon kornera s desne strane oštrim prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostoraza 0:1. Konačnih 0:2 iz slične je pozicije postavio odlični Guja. Domaći su malo živnuli ulaskom Kovačića koji je imao odličnu šansu u 84. minuti, no Gudelj je sjajno intervenirao, pa bodovi odlaze u zagrebačko Trnje. Gosti su ovom pobjedom s 58 bodova zasjeli na čelo III. HNL-središte, a hoće li tamo ostati zavisi o ishodu derbija između Kurilovca i Jaruna, koji će se odigrati u 17 sati. U slučaju poraza Jaruna, Trnje će nakon 26. kola ostati na tronu.

Kolnici su mjestimice mokri ili vlažni i skliski. Mogući su odroni. Pojačan je promet na gradskim prometnicama i obilaznicama, a zbog radova i privremene regulacije prometa moguće su povremene smetnje i zastoji. Vozačima savjetujemo da prilagode b...